25 Haziran 2021 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Borusan Telekoma TRI*M Araştırmasında Yüksek Puan
30 Mart 2007 Cuma 11:12

Borusan Telekom'a TRI*M Araştırmasında Yüksek Puan

Borusan Telekom, TNS Piar tarafından gerçekleştirilen bağımsız TRI*M araştırmasında müşteri memnuniyeti konusunda Avrupa ve dünya standartlarının üstünde puan aldı.

Borusan Telekom’un müşterilerinin memnuniyet ve bağlılık oranı, geçtiğimiz yıla kıyasla 2 kat büyüyerek Avrupa ve dünya standartlarının üstüne çıktı. Avrupa’da telekomünikasyon sektöründe kurumsal müşteriler nezdinde yapılan TRIM müşteri memnuniyeti ortalaması yüzde 52 iken, Borusan Telekom’da bu ortalama tüm müşterilerde yüzde 68 oranında gerçekleşerek önemli bir başarı sağlanmıştır. Bunun yanı sıra stratejik segmentteki müşteri nezdinde memnuniyet oranı yüzde 77 olarak gerçekleşti.

TRI*M araştırmasında Borusan Telekom rakiplerinden; yapılacak planlı çalışmalar hakkında bilgilendirme, müşteri memnuniyetine önem verilmesi, müşteriyle kurulan iletişimin net, anlaşılır ve açık olması, müşterilerinin istek ve görüşlerini açıkça ortaya koyabileceği bir iletişimin var olması, müşteriye açık “kazan-kazan” ilkesine dayanan, güven verici ve uzun süreli ilişki tesis edilmesi, kurulum süreçlerinin planlanan sürede tamamlanması ve kurulum aşaması ilgili bilgilendirme vb. gibi konularda üstün görüldü.


Borusan Telekom Hakkında

1996 yılında Türkiye’deki ilk kurumlara yönelik Internet Servis Sağlayıcılarından biri olarak kurulan Borusan Telekom, 2002 yılında Comnet’i ve 2003’te Equant’ın yerel omurgasını satın alarak altyapısını güçlendirmiştir. 2004 yılında A tipi lisans alarak ses hizmetleri de vermeye başlamıştır. Türkiye çapında yaygın karasal omurgasında MPLS teknolojisini kullanarak ses, görüntü ve veriyi aynı anda taşıyabilen altyapıya sahip olan Borusan Telekom, “kaliteli hizmet – uygun fiyat” anlayışıyla hizmet sunmaktadır. İnternet erişimi, data center, MPLS VPN gibi veri hizmetlerinin yanı sıra müşterilerine en uygun telekom hizmetlerini de vermektedir. Borusan Telekom, kurumların tüm telekomünikasyon ihtiyaçlarına yanıt verme hedefiyle ve UMTH sektöründe “öncü” olma sorumluluğu içinde iletişim sektöründe birçok ilki Türkiye pazarına sunmuştur. Borusan Telekom, kurumların tüm iletişim ihtiyaçlarına tek elden, özel çözümlerle yanıt vermektedir. Yurtdışındaki büyük operatörlerle gerçekleştirdiği işbirlikleri ile Borusan Telekom küresel bir oyuncu olarak hareket etmekte ve geleceğe hazırlanmaktadır.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları