18 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Borusan Akademi’ye PERYÖN’den Birincilik
03 Ekim 2011 Pazartesi 17:40

Borusan Akademi’ye PERYÖN’den Birincilik

Borusan Akademi, PERYÖN İnsan Yönetimi Ödülleri 2011'de Eğitim ve Gelişim Yönetimi kategorisinde birinci oldu.

25. Avrupa İnsan Yönetimi Konferansı kapsamında 29 Eylül'de düzenlenen törende ödülü Borusan Akademi adına Borusan Holding İK ve 6 Sigma Genel Müdür Yardımcısı Semra Akman aldı.
Borusan Akademi, Türkiye Personel Yönetimi Derneği (PERYÖN) İnsan Yönetimi Ödülleri 2011'de 'Eğitim ve Gelişim Yönetimi' kategorisinde, diğer finalistler Sabancı Holding ve Vestel’i geride bırakarak birinci oldu. Borusan Akademi; gerçekleştirdiği eğitim ve gelişim faaliyetleri için kullandığı sistemler ve bu sistemlerin etkin kullanımı değerlendirilerek bu ödüle layık görüldü.
 

PERYÖN İnsan Yönetimi Ödül Töreni, 25. Avrupa İnsan Yönetimi Konferansı kapsamında, 29 Eylül Perşembe, Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı'nda gerçekleşti. Ödülü Borusan Akademi adına kabul eden Borusan Holding İK ve 6 Sigma Genel Müdür Yardımcısı Semra Akman şunları söyledi:
"Borusan, en değerli varlığının çalışanları olduğuna inanıyor. Borusan Akademi'yi grubumuzun eğitim ve gelişim süreçlerini geliştirmek amacıyla kurduk. Akademimizde adaylar sadece işin içeriği ve organizasyonun işleyişini öğrenmekle kalmıyor, organizasyonun kendi kişisel gelişimlerine yönelik sağladığı olanaklarla da ilgileniyorlar. Çalışanlarımıza, hem iş becerileri açısından, hem de kişisel gelişimleri için profesyonel destek sağlıyoruz. Akademimizin başarısının PERYÖN gibi sektörümüzün önemli bir kurumu tarafından onaylanması anlamına gelen bu ödül bize gurur verdi. Bundan sonra da programlarımızı geliştirerek sunmaya devam edeceğiz."
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları