05 Ağustos 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Bonubon’a Nexum imzası
02 Mayıs 2012 Çarşamba 14:05

Bonubon’a Nexum imzası

Nexum’un Doğuş Grubu için geliştirdiği grup alışveriş sitesi Bonubon açıldı.

Teknik altyapısı, ön yüz ve yaratıcı çalışmaları Nexum imzası taşıyan Bonubon, gezmeyi, eğlenmeyi, yeni yerler keşfetmeyi, yaşadığı şehrin tadını çıkarmayı isteyenlere her gün çeşitli kampanyalar sunuyor. Hiç denenmeyen ama hep merak edilen, bazen de yapmaya bir türlü cesaret edilemeyenler www.bonubon.com adresinde yer alıyor.

Nexum CEO’su Emre Gürül, Nexum’da 15 kişilik bir ekibin beş ay süreyle çalıştığı Bonubon’un yenilikçi bir bakış açısına sahip olduğunu belirtti. Gürül,  ulusal ve uluslararası arenada edindikleri e-business deneyimini, teknoloji ile birleştirerek kullanıcı memnuniyetini en üst seviyeye taşımayı hedeflediklerini belirtti. Türkiye’de e-ticaret hacminin her geçen gün arttığına dikkat çeken Gürül, teknolojinin şirketlere her gün yeni fırsatlar sunduğunu söyledi. 

Kupon taşıma ve kampanya kodunu ezberleme derdine son
Facebook ile entegre üye girişine sahip olan Bonubon aynı zamanda mobil cihazlarla da uyumlu bir alışveriş sitesi olma özelliğini taşıyor. Kupon numarası taşıma ya da hatırlama zorunluluğunun olmadığı Bonubon’da üyelerin Garanti Bankası kartı varsa satın aldıkları kampanyalar kartlarına tanımlanabiliyor. Üyelerin Garanti Bankası kartının olmaması durumunda ise yaratılan Bonumara’ya kampanya tanımlatılıyor. POS cihazına şifre girildiğinde de kampanyadan faydalanılabiliyor. 

İsterseniz kampanyanızı hediye edebiliyorsunuz
Satın alınan kampanyanın süresi geçtiğinde kampanya üyenin kumbarasına iade ediliyor. Web sitesinden alınan kampanyaların başkalarına hediye edilme özelliği bulunuyor.

Kendinize özel kampanyalardan haberdar olmak elinizde
Üyeler e-posta adreslerini paylaştıkları, ilgilendikleri bölgeleri ve kategorileri seçtikleri zaman kendilerine özel, kişisel tercih ve beğenilere uygun kampanyalardan haberdar olma şansına da kavuşabiliyorlar. Böylece ilgilerini çekmeyen e-postalarla da karşılaşmıyorlar. 
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları