23 Eylül 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Boğaziçi Yazılım, TIME 2007de
04 Ekim 2007 Perşembe 13:51

Boğaziçi Yazılım, TIME 2007'de

Boğaziçi Yazılım, 18 - 21 Ekim 2007 tarihleri arasında gerçekleşecek Uluslararası Üretim Teknolojileri Fuarı TIME 2007'ye katılıyor.

Bilgi Teknolojileri sektörünün lider çözüm şirketlerinden biri olan Boğaziçi Yazılım, bu yıl dördüncüsü düzenlenecek olan Uluslararası Üretim Teknolojileri Fuarı"nda (TIME 2007) son yeniliklerini tanıtacak. 18-21 Ekim tarihleri arasında İstanbul CNR EXPO Fuar Merkezi"nde gerçekleştirilecek olan TIME 2007, Türkiye"nin üretim teknolojileri alanındaki deneyim ve potansiyelini dünya pazarlarına taşımayı amaçlıyor. TIME 2007, sektör profesyonellerince, "ürünlere pazar yaratan uluslararası bir platform; üreticileri, satın almacıları ve profesyonelleri aynı çatı altında toplayan dev bir borsa" olarak tanımlanıyor.

Yazılım, hizmet ve donanım olarak komple çözüm gerektiren projeler için, anlaşmalı olduğu donanım şirketlerinin ürünleri ile anahtar teslimi çözümler üretmekte ve sunduğu çözümlerle ilgili satış, eğitim, servis, danışmanlık, destek, uygulama ve uyarlama hizmetleri veren Boğaziçi Yazılım, başta CAD/CAM/CAE olmak üzere, tüm yazılım çözümlerini fuarda 2. Salon, E-02 no.lu standında tanıtacak.

Boğaziçi Yazılım"ın TIME"da sergileyeceği ürünler ve özellikleri:

Solid Edge: UGS PLM Solutions firmasının sadece mekanik anlamda ürün tasarımı üzerine odaklanmış, pratik uygulamalara sahip, güçlü bir tasarım yazılımıdır. Gelişmiş üç boyutlu parça modelleme, büyük ölçekli montaj tasarımları, güçlü teknik resim fonksiyonları, imalat yöntemlerine has özellikler içeren sac levha, plastik ve borulama uygulamaları ile tasarımcıların işlerini kolaylaştıracak bir araçtır.

I-Deas NX: Bir UGS PLM Solutions ürünü olan I-Deas NX, yeni ürün tasarımına olanak tanıyan, ölçeklenebilir ve entegre bir CAD/CAM/CAE çözümüdür. Yazılım, dijital ana model yaklaşımını desteklemek üzere tasarlanmıştır. Bu nedenle, dünya çapında başarılı üretici firmaların çoğu tarafından daha kısa sürede, daha az maliyetle, daha iyi ürünler geliştirmek için kullanılmaktadır.

Unigraphics NX: Bilgisayar destekli tasarım, imalat ve mühendislik uygulamaları alanında dünyada en önde gelen yazılımdır. Bir ürünün kâğıda çizilmiş (eskiz) örneğinden bilgisayar yardımıyla 3 boyutlu olarak modellenmesine, otomatik olarak teknik resminin çıkarılmasına, üzerinde mühendislik analizleri yapılmasına, kalıbının tasarımına ve CNC tezgahlarda bu 2 eksenden 5 eksendeki kalıbın imalatına kadar bulunan bütün süreçleri destekler. Unigraphics NX özellikle havacılık, otomotiv, savunma, makina, metal, plastik, beyaz eşya ve kalıp sanayilerinde lider ürün konumundadır.

Teamcenter: UGS PLM Solutions firmasının, PLM (Ürün Ömrü Yönetimi/ Product Life Cycle Management) çözümü olan Teamcenter; firma içindeki farklı yapıdaki ürün bilgilerinin paylaşılarak, ürün ömrünün kritik aşamalarında bu bilgilerin otomatik olarak kullanılmasını ve tasarımdan itibaren tüm mühendislik süreçlerinin yönetilmesini sağlar. Tasarım süreci ve maliyetinde de önemli avantajlar yaratan Teamcenter sayesinde firmalar, pazarda meydana gelen değişiklikleri en kısa sürede değerlendirme ve hızla ürün üzerinde uygulama fırsatına sahip olur.

Maximo: Firma içindeki stratejik demirbaşların yönetilmesine yönelik çözümler sağlayan Maximo; firmaların, bakım-onarım ve servis hizmetlerinin yönetimini, performans odaklı yaklaşımla gerçekleştirmelerini sağlar. Maximo yöneticilere, kritik demirbaşların ömrünü yöneterek demirbaş kaynaklı sorunları en aza indirecek ve dolayısıyla firma performansını artırmalarını sağlayacak bir yönetim disiplini getirir. Kritik performans değerlerini hedefleyen bu disiplin, zamandan ve maliyetlerden önemli ölçüde kazançlar getirir.

Tecnomatix: Tecnomatix, üretimle ilgili yatırımların getirisini artırmaya yarayan bir işletme stratejisi olan MPM (Üretim Süreç Yönetimi/Manufacturing Process Management) ile başta otomotiv ve havacılık olmak üzere çeşitli üretim sektörlerine entegre bilgi işlem çözümleri sağlar. Dünyanın önde gelen MPM çözümleri tedarikçisi Tecnomatix, bir şirketin tedarik zinciri boyunca ürünlerinin nasıl üretileceğinin tanımlanması, üretim sahasının gerçek zamanlı kontrolü ve hakimiyetinin sağlanması ve sonuç olarak gerekli üretim yöntemlerinin tasarlanmasından işleme konulmasına kadar geçen bütün safhaların yönetilmesini sağlar.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları