25 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Boğaziçi Eğitimden Yönetici Asistanlığı Zirvesi
13 Haziran 2008 Cuma 13:27

Boğaziçi Eğitim'den Yönetici Asistanlığı Zirvesi

Boğaziçi Eğitim, "III. Yönetici Asistanlığı Zirvesi"ni, 20- 21 Haziran tarihlerinde, İstanbul Grand Cevahir Otel'de düzenleyecek.

1995 yılından bu yana değişen piyasa koşullarına paralel olarak Eğitim ve Danışmanlık alanında sektöre hizmet veren Boğaziçi Eğitim, "III. Yönetici Asistanlığı Zirvesi"ni, 20- 21 Haziran tarihlerinde, İstanbul Grand Cevahir Otel"de düzenleyecek.

Boğaziçi Eğitim I. ve II. "Yönetici Asistanlığı Zirveleri"nde Eczacıbaşı, Ülker, Alarko, BOTAŞ, Türk Hava Yolları, Vakko gibi, Türkiye"nin önde gelen firmalarından üst düzey katılımcılarla bir araya getirdi. Bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan Zirveye geçen yıllarda Genel Müdür Asistanı (%35), Yönetim Kurulu Asistanı (%27), Üst Düzey Yönetici Asistanı (% 23), Yönetici Asistanı (% 15) düzeyinde katılım gerçekleşti.

III. Yönetici Asistanlığı Zirvesi, diğer zirvelerden farklı olarak; bir buçuk gün Konferans ve yarım gün Paralel Oturumlarla Eğitim Seansları şeklinde gerçekleştirilecek. III. Yönetici Asistanlığı Zirvesi süresince, konularında deneyimli profesyonellerin katılımıyla, yöneticiler ve yönetici asistanlarının bakış açılarından, "Yönetici Asistanlığı"nın incelikleri tartışılacak.

Zirvede konuşmacı olarak Tanju Argun, Perihan Yazıcı (Northel Telecom- İngiltere) , Necdet Uygurer (ODTÜ ve Yeditepe Üni. Öğr. Gör.), Yrd. Dç. Dr. Ebru Nurluoğlu (Yeditepe Üni. Öğr. Üys.), Serap Özay (Aslim Alarko Yön. Asst.), Dr. Murat Bilgili ("İş Yaşamı ve Çalışan Kadınlar" yazarı), Almila Dalkılıç (İletişim Danışmanı), Nilgün Karatopraklı (İmaj Danışmanı), Av. Ceyda Cimilli Akaydın (Avukat), Selin Aygen (Akdeniz Üni. Büro Yön. Ve Sekreterlik Bölüm Başkanı), Kelly Hevel (Yaşam Koçu, ABD), Canan Çetin (STM Savunma Tekn. Gn. Md. Asst.), Zülal Günal (THY Eğitim Başkanlığı Yön. Asst. Eğitmeni), Erdal Gülmez (THY Eğitim Başkanlığı Program Md.), Emel Ulu (Beykent Ün. Büro Yönetimi ve Sekreterlik Bölüm Başkanı) gibi profesyoneller deneyimlerini katılımcılarla paylaşacak.

Zirvenin Konferans bölümünde;

*Yöneticinin Arkasındaki Güç-Yönetimde Yönetici Asistanının Rolü ve Önemi, *Yönetici Gözüyle Yönetici Asistanı-Yönetimin Asistandan Beklentileri, *Yönetici Asistanlığında Birimler Arası Koordinasyon,
*İş Hayatında Yönetici Asistanlığı-Yönetici Asistanın Görev Pratikleri, *Zor İnsan İlişkileri-Problem Çözme ve Stres Yönetim Teknikleri,
*Yönetici Asistanı Gözü ile Başarı ve Mükemmellik,
*Mükemmel Organizasyonların Planlanması, Denetimi ve Yönetimi,
*Kişisel İmaj, Dış Görünüm ve Kurum Kültürü İlişkisi,
*Mükemmel Asistanlık ve Mükemmel Koçluk,
*Halkla İlişkiler ve Sosyal İletişim,
*Genel İşletme Yönetim Pratikleri-İş Hayatı Etkileşimi konuları tartışılacak.

Paralel Oturumlarla Eğitim Seanslarında ise;

*Genel İşletme Yönetimi (Finans, Muhasebe, Kalite Sistemleri, Üretim ve Pazarlama Süreçleri),
*Yönetici Asistanlığında Duygusal Zekanın Kullanımı,
*Bireysel Gelişim, *Genel Hatları ile Ticaret ve İş Hukuku,
*Yüz yüze İletişim ve Beden Dili-Etkili Güzel Konuşma Teknikleri, *Yöneticiyi Tanımak ve Değişimlere En Süratli Adaptasyonu Göstermek, *Etkili Yazışma (İngilizce-Türkçe) ve Raporlama Teknikleri konularında kendilerini geliştirme olanağı yakalayacaklar.

Zirve ile ilgili ayrıntılı bilgi ve kayıt için www.yoneticiasistanligi.com adresinden veya 0 (216) 486 30 95 numaralı telefondan bilgi alınabilir.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları