18 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
BlackBerry Bold 9790 Akıllı Telefon Aveada
03 Mart 2012 Cumartesi 13:44

BlackBerry Bold 9790 Akıllı Telefon Avea'da

Avealılar ayda 70 TL’ye 24 ay sınırsız BlackBerry İnternet Servisi ve 4 GB İnternet paketiyle 2 Mart 2012 tarihinden itibaren sahip olabilecekler.

Yeni BlackBerry 7 destekli BlackBerry Bold 9790 etkileyici incelikte ve zarif tasarımıyla, gelişmiş iletişim, multimedya ve sosyal bağlantı özellikleri barındırıyor. Yeni akıllı telefon, hem güçlü hem de kompakt özelliği ile kullanıcılara tam donanımlı, yüksek performanslı bir akıllı telefon sunarken yüksek çözünürlüklü dokunmatik ekran ve klavye özelliklerini bir arada sunuyor. 

Lider telefon üreticileri ile gerçekleştirdikleri özel anlaşmaları müşterilerine en avantajlı şekilde sunmaya devam edeceklerinin altını çizen Avea Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ali Yılmaz, “Heyecan verici BlackBerry Bold 9790 akıllı telefonu Avea müşterilerine sunmak amacıyla RIM ile çalışmaktan mutluluk duyuyoruz. Dokunmatik ekran ile klavyeyi bir arada sunan bu yeni akıllı telefonu yenilikçi kampanyamızla da destekliyoruz” dedi.

Dokunmatik Ekranlı ve Klavyeli BlackBerry Bold 9790 Akıllı Telefon

Yeni BlackBerry Bold 9790 akıllı telefon, güçlü, çok özellikli ve üstün malzeme kullanımıyla tamamlanmış. Yüksek çözünürlükte ve hızlı etkileşimli dokunmatik ekranı, optik iz sürücüsü ve klavye ile birleştirirken, yenilenmiş tasarımı ile çok daha kolay taşıma özelliği de sunuyor.

BlackBerry 7 işletim sistemi destekli ve 1 GHz işlemcili yeni BlackBerry Bold 9790 daha hızlı internette gezinme imkanı sunarken, multimedya keyfini kusursuz olarak yaşatıyor. Yeni akıllı telefon ayrıca 8GB dahili bellek ve 32 GB mikro SD kart desteğine sahip.

BlackBerry Bold 9790'ın sahip olduğu önemli özellikler arasında Augmented Reality (Artırılmış Gerçeklik) ve NFC (Yakın Alan İletişimi) teknolojilerini desteklemesi de bulunuyor. Wikitude Augmented Reality uygulaması kullanıcıların yakın mesafede bulunan BBM (BlackBerry® Messenger) kontaktlarını gerçek zamanlı bulmalarına restoranlar hakkında yapılan yorumları okumalarına veya önemli yerler hakkında bilgi edinmelerine olanak sağlıyor.  NFC ise akıllı telefonu dokundurarak mobil ödeme, Akıllı Poster etiketleri okuma veya aksesuvar eşleştirme gibi birçok yeni ve keyifli özellik sunuyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları