05 Ağustos 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
BlackBerry, Vodafonela Geliyor
10 Ekim 2008 Cuma 10:00

BlackBerry, Vodafone'la Geliyor

Dünyanın ilk tıklanabilir dokunmatik ekranlı akıllı telefonu BlackBerry Storm, Vodafone'la piyasaya sunuluyor.

Vodafone Grubu, Verizon Wireless ve RIM (Research In Motion) yeni BlackBerry® Storm™ modelinin bu sonbaharda Avrupa, Hindistan, Avustralya ve Yeni Zelanda"da Vodafone müşterilerine, ABD"de ise Verizon Wireless müşterilerine özel olarak sunulacağını açıkladı.

Hem bireysel hem de kurumsal müşterilerin ihtiyaçlarına cevap vermek üzere tasarlanan akıllı telefon BlackBerry Storm, BlackBerry®"nin sahip olduğu iletişim gücünü, global bağlantı ağını ve kişisel kullanımda sağladığı avantajları, dokunmalı arayüzü son derece kullanışlı hale getirerek, yazı yazmada kolaylık sağlayan, devrim yaratacak dokunmatik ekran teknolojisiyle birleştiriyor. Gerçek bir klavye gibi tepki veren, dünyanın ilk "tıklanabilir" dokunmatik ekranına sahip BlackBerry Storm, aynı anda tek ve çoklu dokunuşları takip ederek etkin olarak dolaşım sağlıyor.

Vodafone, Avrupa, Hindistan, Avustralya ve Yeni Zelanda"daki müşterilerine yüksek hızlı üçüncü nesil mobil geniş bant şebekesinin ve dünyanın lider mobil iletişim grubunun gücünü sunacak.

Vodafone Grubu Global Pazarlamadan Sorumlu CEO Yardımcısı Frank H. Rovekamp, şunları söyledi: "BlackBerry Storm"un gücünü, tüketicilerin ve şirketlerin kullanımına sunmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz. İnternette gezinme, müzik dinleme ve video izleme, uydu bağlantısıyla sokak sokak yön bulma, mesajlaşma ve sosyal iletişim ağlarına erişim gibi kabiliyetlerinin kolayca devreye sokulmasını sağlayan benzersiz tıklanabilir dokunmatik ekranının yanında BlackBerry"nin mobil iletişim deneyimi ve piyasadaki saygınlığını da bünyesinde taşıyan BlackBerry Storm, tüketicilerin dünyasına Vodafone tarafından getiriliyor. Vodafone"un yüksek hızlı, güvenilir mobil şebekesi ile çok özel ve heyecan verici bu telefonun buluştuğu bu dönem, Vodafone"lu olmanın en uygun zamanı."

RIM Başkanı ve eş CEO"su Mike Lazaridis, "İlk dokunmatik ekranlı BlackBerry akıllı telefonunu Verizon Wireless ve Vodafone"la birlikte sunmaktan gurur duyuyoruz. Müşterilerin hem iletişim hem de multimedya gereksinimlerini karşılayan, devrim yaratacak, dokunmatik ekranlı BlackBerry Storm, alışılagelmiş dokunmatik ekranlarda yazı yazmada var olan sorunları ortadan kaldırıyor. BlackBerry Storm"un geniş ve parlak ekranı ve gerçek dokunma hissi veren arayüzünün oluşturduğu eşsiz kombinasyonu, gerek tüketiciler gerekse şirket kullanıcıları memnuniyetle karşılayacak" dedi.

(A1Haber)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları