23 Eylül 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
BK Yönetim Danışmanlığı Karuna Oldu
08 Ocak 2008 Salı 13:39

BK Yönetim Danışmanlığı Karuna Oldu

8 yılda 150’den fazla projeyle yönetim danışmanlığı hizmeti veren BK Yönetim Danışmanlığı, yoluna Karuna adı ile devam ediyor.

BK Yönetim Danışmanlığı, hizmet verdiği 8 yılda 150’den fazla proje gerçekleştirdi. Bu süreçte farklı uzmanlıkları barındıran bir şirket haline dönüştü. Kurumsal bir yapıya kavuşmuş olan firma bundan böyle Karuna Yönetim Danışmanlığı adıyla hizmet verecek.

Karuna’nın verdiği hizmetler; strateji geliştirme ve sürdürülebilirlik, kurumsallaşma ve insan kaynakları sistemleri, verimlilik arttırma ve kalite gibi temel yönetim stratejilerinden oluşuyor. Karuna’nın en önemli özelliği ise şirketlerin ihtiyaçları doğrultusunda butik çalışmalar yaparak ana yönetim konularını destekleyici bazı programlar da uyguluyor olması.

Performans Yönetimi

Kurumun mevcut potansiyelini açığa çıkaran ve firmanın rekabet avantajını arttıran Karuna, yönetim danışmanlığı alanında çalışan diğer şirketlerden farklı olarak, katılımlı toplantılar düzenliyor. Yüksek hedef belirleme, hedeflere kritik başarı faktörleri ile ulaşma çalışmaları yapıyor. Birebir kişilik analizleri ile daha yüksek performansın elde edilmesine odaklanıp, hayal kırıklıkları, motivasyon eksikliği, umutsuzluk davranışından başarıya yönlendiren programlar uyguluyor.

Değişim Yönetimi

Birleşmeler, satın almalar, yeniden yapılanma, yeni yönetim sistemleri karşısında oluşan değişim direncinin kırılarak, yeni uygulamaların desteklenmesi ve şirket içi verimi arttırılması için çözümler üreten Karuna, iş dünyasına yönetim danışmanlığı konusunda farklı açılımlar kazandırmayı hedefliyor.


Karuna Hakkında

Bugüne kadar yerli ve yabancı 50’den fazla firmaya 150’yi aşkın proje için danışmanlık hizmeti veren Karuna Yönetim Danışmanlığı, 1999’da Bahar Kayserilioğlu tarafından kuruldu. Orijininde Sanskritçe bir kelime olan Karuna, bilgelik, sevgi ve iyileşmeye ihtiyaç duyanlara verilen yardım anlamına gelmektedir. Karuna; aile şirketleri, yeniden yapılanmak isteyen, yönetim sistemlerini gözden geçirmek isteyen, satın alma ve birleşme yapan şirketlere hizmet vermektedir. Strateji geliştirme ve sürdürülebilirlik, kurumsallaşma ve insan kaynakları sistemleri, verimlilik artırma ve kalite başlıca faaliyet alanlarıdır.

Bahar Kayserilioğlu Hakkında

1988-1993 yılları arasında NCR Bilgi İşlem Sistemleri A.Ş.’de İnsan Kaynakları ve Eğitim Yöneticisi olarak çalıştı.
Ardından Lafarge Türkiye İnsan Kaynakları Müdürü olarak görev yaptı.
1998-1999 yılları arasında Hewitt Associates’in Türkiye temsilcisi olan İDE Yönetim Danışmanlığı’nın iş ortağı olarak çalıştı.
1999’da Bahar Kayserilioğlu Yönetim Danışmanlık şirketini kurdu. Bugün çalışmalarını Karuna Yönetim Danışmanlık olarak sürdürüyor.
YDD (Yönetim Danışmanlığı Derneği) üyesi ve KAGİDER (Türkiye Kadın Girişimciler Derneği) Girişim Geliştirme Komitesi Eş Başkanı olan Bahar Kayserilioğlu’nun, “Sanayide kadın payını artırma”, “kadın liderliği” gibi konularda da çalışmaları devam ediyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları