16 Nisan 2021 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
BIZZTRIP2UNILEVER 3 Sona  Erdi
07 Nisan 2009 Salı 10:19

BIZZTRIP2UNILEVER 3 Sona Erdi

Unilever İnsan Kaynakları Departmanı, iş gezisi temalı BIZZTRIP2UNILEVER etkinliğininin üçüncüsünü 28 Mart 2009 Cumartesi günü gerçekleştirdi.

Unilever İnsan Kaynakları Departmanı tarafından üniversite öğrencilerine yönelik düzenlenen iş gezisi temalı BIZZTRIP2UNILEVER etkinliğinin üçüncüsü, 28 Mart 2009 Cumartesi günü Unilever Merkez Ofisi"nde gerçekleştirildi.

Türkiye"nin önde gelen üniversitelerinde okuyan başarılı öğrencilere iş hayatını yerinde tanıma fırsatı tanıyan BIZZTRIP2UNILEVERIII etkinliği çerçevesinde öğrenciler, yönetim kurulu üyelerinden yönetici adaylarına her seviyeden Unilever çalışanı ile bir araya gelerek, iş dünyası, departmanlar ve kariyer süreci ile ilgili bilgi edinme fırsatı buldu. Ayrıca öğrenciler, gönüllerince de eğlendikleri bir gün geçirdi.

BIZZTRIP2UNILEVERIII etkinliği için internet sitesi üzerinden yapılan başvurular sonucunda seçilen toplam 120, 3. ve 4. sınıf öğrencisi, onlar için özel tasarlanmış tüm gün süren etkinlik aracılığıyla, dünyanın önde gelen global şirketlerinden biri olan Unilever"i yakından tanıma fırsatı yakaladı.

Farklı bir deneyim: "İş Gezisi"

Kariyer etkinlikleri konusunda geliştirdiği özgün yaklaşımlarla her zaman farklı projeleri hayata geçirmeyi ilke edinen Unilever, bu yıl üçüncüsünü düzenlediği ve pek çok açıdan ilk örnek olan BIZZTRIP2UNILEVERIII ile öğrencileri merkez ofisinde ağırladı.

Etkinlik çerçevesinde Unilever Türkiye, Orta Asya, Kafkasya ve İran İnsan Kaynakları"ndan Sorumlu Başkan Yardımcısı Cem Tarık Yüksel, yaptığı açılışta hem Unilever ile ilgili genel bilgileri paylaştı hem de Unilever"in değişen dünyadaki duruşunu, geleceğin liderlerinden beklediklerini anlattı. Ardından Unilever"in "pazarlama", "finans", "müşteri geliştirme" ve "tedarik zinciri" başkan yardımcıları ile farklı disiplinlerinin üst düzey yöneticilerinin seminerlerini izleyen öğrenciler farklı departmanlardaki işleyişleri dinleme fırsatı yakaladılar. Öğrenciler programdaki sohbet bölümleriyle farklı departmanlardan Unilever yöneticileriyle de birebir tanışma ve onların kariyerleri hakkında sohbet etme fırsatı buldu. Unilever"de geleceğin liderleri olan Management Trainee"lerin de gün boyunca süpervizörlük yaparak görev aldığı etkinlikte, iş hayatının farklı yönleriyle ilgili deneyim kazanma olanağı bulan öğrenciler, eğlenceli yarışmalarla da stres attı. BIZZTRIP2UNILEVERIII etkinliği, günün sonunda düzenlenen ve öğrencilerin Unilever çalışanları ile birlikte eğlendikleri "Canlılık" temalı parti ile sona erdi.

(A1Haber)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları