29 Temmuz 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
BIZCON’a En İyi Performans Ödülü
10 Ağustos 2012 Cuma 17:10

BIZCON’a En İyi Performans Ödülü

BIZCON, SAP İş Ortakları İçin En İyi Performans Ödülleri 2012 (Best Performance Challenge 2012 for SAP Partners) yarışmasında bölgesinde En İyi Performans Ödülü’ne layık görüldü.

SAP’nin GOLD kanal iş ortağı olan BIZCON, SAP BusinessObjects Bütçe Planlama ve Konsolidasyon uygulamasıyla katıldığı yarışmada kendi bölgesinde birincilik ödülü alırken, genel sıralamada EMEA bölgesinden (Avrupa, Ortadoğu ve Afrika bölgesi) katılan birçok ülke ekiplerini geride bıraktı. BIZCON ekibi, toplam 250 puan üzerinden 247 puan alarak genel sıralamada ilk 10 ekip arasında yerini aldı.

BIZCON Genel Müdürü Semih Gür, yarışmaya katılan pek çok ülkeyi geride bırakarak bölge birincisi olmanın gurur verici olduğu söyledi. Hem proje uygulama metodolojisi standartlarının ve en iyi iş yapış senaryolarının projelerde kullanılması hem de satış öncesi araçların doğru kullanılarak müşterilerine katma değerli çözümler sunulması konularında BIZCON hizmet modelinin SAP’nin global standartlarına uygun olduğunu yarışma ile bir kez daha kanıtladıklarını belirtti. Sundukları SAP hizmetlerinin Dünya standartlarında olmasının, iş teslim kalitesine ve dolayısıyla müşteri referanslarına olumlu katkı sağladığından bahsetti.

Semih Gür, BIZCON olarak müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek için teknolojiyi ve gelişmeleri yakından takip ettiklerini belirterek, başarının ardında insan kaynağına yapılan yatırımın büyük rol oynadığına dikkat çekti. Gür, sonuçları değerlendiriken BIZCON’un nitelikli insan kaynağı ve bilgi düzeyiyle hem Türkiye’de hem de bölgesinde en iyi şirketlerden biri olma yolunda istikrarlı adımlarla ilerlediklerini belirtti.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları