23 Ekim 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Bircomdan Vidicode Business Recorder
26 Şubat 2008 Salı 17:01

Bircom'dan Vidicode Business Recorder

Bircom güvencesiyle sunulan Vidicode Business Recorder, yüksek kaliteli dijital ses kaydı ve 1.418 saate varan kapasitesi ile şirket toplantıları için.

Artık şirket toplantılarında ne konuşulduğunu hatırlamak için hafızanızı zorlamaya gerek kalmadı. Toplantıları baştan sona kaydeden Vidicode Business Recorder sayesinde tüm konuşulanları dijital ortamda saklayabilir, şifreleyebilir ve istediğiniz kişiyle paylaşabilirsiniz. Ülkemizde Bircom güvencesiyle sunulan Vidicode Business Recorder, yüksek kaliteli dijital ses kaydı ve 1.418 saate varan kapasitesi ile toplantılardaki hiçbir ayrıntıyı kaçırmıyor.

Şirketlerde toplantı notu tutulması, bu notların güvenliği ve bütünlüğü her zaman için kritik öneme sahip olmuştur. Notların yanlış tutulması ya da zamanında paylaşılamaması ise kimi zaman önemli problemlere yol açar. Toplantılarda konuşulanların harfi harfine kaydedilmesini sağlayan Vidicode Business Recorder ile toplantı notunun hazırlanması gibi bir sıkıntı artık tarihe karışıyor. Bircom tarafından ithal edilen Vidicode Business Recorder, toplantılarınızı başından sonuna kadar dijital ortamda kaydediyor, saklıyor, şifreliyor ve istediğiniz kişilerle sizin tercih ettiğiniz yöntemle paylaşıyor. Böylece siz de toplantılarınızdaki tüm konuşmaları ister CD ya da USB bellek gibi bir ortamda, ister internet üzerinden ya da istersiniz e-posta yoluyla dilediğiniz herkesle paylaşabiliyor, şirketinizin verimliliğini ve hızını yükseltebiliyorsunuz.

Vidicode Business Recorder"ın yüksek hassasiyete sahip çift mikrofon sistemi ve dahili özel beslemesi (Phantom Power) sayesinde, mikrofona ne kadar uzakta bulunursa bulunsun toplantıya katılan herkesin konuşması anlaşılabilir şekilde kaydediliyor. Ayrıca Vidicode Business Recorder"ın uzaktan kumandası üzerinde yer alan tek bir tuşa basarak, toplantı esnasında önemli anları işaretleyebiliyor ve daha sonra kaydı dinlerken bu noktalara anında ulaşabilme olanağına sahip oluyorsunuz. Ayrıca USB bağlantısıyla çalışan özel ayak pedalı aracılığıyla, toplantıda konuşulanları kağıda dökerken Vidicode Business Recorder"ı ellerinizi kullanmadan da idare edebiliyorsunuz.

Vidicode Business Recorder şirket toplantılarınızı MP3 ya ad WAV formatında kaydediyor. 40 GB"lık sabit diski ve 1.418 saate varan kapasitesiyle benzersiz bir kayıt saklama olanağı sunan Vidicode Business Recorder, ses kayıtlarını yetkilendirilmiş kullanıcılarla yerel ağ üzerinden paylaşabilme olanağı sunduğu gibi, aynı zamanda da USB bellek ya da CD"ye aktarımı da mümkün kılıyor. Opsiyonel olarak sunulan özel kripto kartları sayesinde Vidicode Business Recorder, toplantı kayıtlarınızı maksimum güvenlik seviyesinde saklıyor ve paylaşıyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları