24 Temmuz 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Bircom İstanbul Call Center Fuarında
14 Eylül 2008 Pazar 09:31

Bircom İstanbul Call Center Fuarı'nda

Bircom, çağrı merkezi sektörüne yönelik yeni ürünlerini sektör profesyonelleriyle buluşturuyor.

Bircom, Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı"nda 16-17 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilen 4. İstanbul Çağrı Merkezi Fuarı"nda en yeni ürün ve hizmetleriyle yer alıyor. Bircom tarafından sunulan Sennheiser Communications ürünleri, Callipso markalı ürünler, Xpeech ses kayıt ve arşivleme cihazı ile 2N ağ geçitleri fuar ziyaretçileriyle buluşuyor. Bircom standı, fuarın Altyapı Entegratörleri Bölümü"nde D9 numarada yer alıyor.

Bircom Sennheiser Communications"ın CC ve SH serisi kulaklıklarını fuardaki standında tanıtacak. Sennheiser Communications çağrı merkezi kulaklıkları çağrı merkezi çalışanlarına müşterileriyle eller serbest şekilde konforlu ve etkin bir iletişim kurma olanağı sunuyor Sennheiser Communications tarafından telekom sektörü için üretilen tüm kulaklıklarda bulunan patentli ActiveGard teknolojisi kullanıcının işitme sağlığını korumaya yönelik maksimum güvenlik sağlıyor.

Bircom tarafından fuarda tanıtılacak ürünlerden arasında 2N markalı Stargate, Netstar ve Bluestar ağ geçitleri de yer alıyor. Çağrı merkezlerinin GSM yönündeki görüşmelerini ekonomik hale getiren çözümler, verimlilik ve kârlılık anlamında avantaj sağlıyor. Ürünler, çağrı merkezlerinin mevcut altyapılarıyla da tam bir uyum içerisinde çalışabiliyor. Dial Trough özellikleri sayesinde mevcut iletişim sistemleri ile şebeke arasına ISDN PRI veya BRI standartlarında bağlanabildikleri gibi, istenildiğinde SIP veya H323 VoIP standartlarında da bağlantı sağlanabiliyor.

Çağrı merkezlerinde görüşmeler Xpeech ile kayıt altında

Çağrı merkezlerinin hizmet kalitelerini maksimum seviyeye ulaştırmaları ve herhangi bir anlaşmazlık durumunda başvurabilmeleri için yapılan görüşmeleri kayıt altına almaları büyük önem taşıyor. Bircom güvencesiyle sunulan Xpeech ses kayıt sistemleri, çağrı merkezlerindeki yoğun telefon trafiğini kaydetmelerinde ve arşivlemelerinde çok önemli kolaylıklar sağlıyor. Xpeech"te bulunan kayıtlar içinde aranan sözcükler SesTek tarafından geliştirilen "WordSpotter" yazılımı ile kolayca bulunabiliyor. 150 GB"lık dahili sabit diski ile 16.000 saat ses kaydı yapabilen Xpeech, haftada beş gün, günde sekiz saat boyunca kesintisiz kullanılsa bile yedekleme yapmaya gerek kalmadan iki yıl boyunca ses kayıtlarını saklayabiliyor.

Callipso, çağrı merkezlerinin maliyetlerini düşürüyor

Callipso, çağrı merkezlerinin dış aramalarında hangi operatörün ve hangi tarifenin kullanılacağı konusunda karar vermelerine yardımcı oluyor ve böylece maliyetlerin maksimum derecede kontrol altına alınmasını sağlıyor. Müşteri bazlı maliyet hesaplamalarının yapılabilmesine imkan tanıyan Callipso, çağrı merkezlerinin ses altyapılarını verimli bir şekilde yönetmelerini sağlayarak ses iletişimlerini kontrol altına almalarına yardımcı oluyor. Callipso ile aynı zamanda telefon trafiği de takip edilebiliyor. Callipso"nun bu özelliği sayesinde çağrı merkezleri telefon sistemlerinin sağlıklı bir şekilde çalışıp çalışmadığını, hatlarda sorun olup olmadığını ve hangi hatların yoğun olduğunu görebiliyorlar.

(A1Haber)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları