26 Ekim 2021 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Bircom, İstanbul Çağrı Merkezi Fuarı’na Katıldı
01 Ekim 2007 Pazartesi 11:25

Bircom, İstanbul Çağrı Merkezi Fuarı’na Katıldı

3. İstanbul Çağrı Merkezi Fuarı’na katılan Bircom, çağrı merkezi sektörüne yönelik yeni ürünleri sektör profesyonellerine tanıttı.

3. İstanbul Çağrı Merkezi Fuarı, Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda 26-28 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirildi. Fuarın en çok ilgi gören standları arasında Bircom’un standı da yer aldı. Bircom tarafından satışa sunulan Sennheiser Communications ürünleri, Callipso markalı ürünler, Xpeech ses kayıt ve arşivleme cihazı ile 2N ağ geçitleri fuarın en çok ilgi gören ürünleri oldu.

Bircom, çağrı merkezi sektörüne yönelik olarak üstün nitelikli çözümler sunuyor. Bunlardan biri olan Xpeech marka ses kayıt ürünü, 250 GB’lik dahili sabit diski ile 16.000 saat ses kaydı yapabiliyor. Sekiz tane dış hat, haftada beş gün, günde sekiz saat boyunca kesintisiz kullanılsa bile yedekleme yapmaya gerek kalmadan iki yıl boyunca ses kayıtları cihaz içinde saklanabiliyor. Sennheiser Communications çağrı merkezi kulaklıkları ise çağrı merkezi çalışanlarına müşterileriyle eller serbest şekilde konforlu ve etkin bir iletişim kurma olanağı sunuyor Sennheiser Communications tarafından telekom sektörü için üretilen tüm kulaklıklarda bulunan patentli ActiveGard teknolojisi kullanıcının işitme sağlığını korumaya yönelik maksimum güvenlik sağlıyor.

Bircom tarafından fuarda tanıtılan ürünlerden biri olan 2N markalı çok kanallı GSM ağ geçidi ise çağrı merkezlerinin GSM yönündeki görüşmelerini ekonomik hale getiriyor. Ürün, mevcut altyapıları ile de tam bir uyum sağlayabiliyor. Dial Trough özellikleri sayesinde mevcut iletişim sistemleri ile şebeke arasına ISDN PRI veya BRI standartlarında bağlanabildikleri gibi, istenildiğinde SIP veya H323 VoIP standartlarında da bağlantı sağlanabiliyor. Callipso ise çağrı merkezlerinin dış aramalarında hangi operatörün ve hangi tarifenin kullanılacağı konusunda karar vermelerine yardımcı oluyor ve böylece maliyetlerin maksimum derecede kontrol altına alınmasını sağlıyor. Müşteri bazlı maliyet hesaplamalarının yapılabilmesine imkan tanıyan Callipso, çağrı merkezlerinin ses altyapılarını verimli bir şekilde yönetmelerini sağlayarak ses iletişimlerini kontrol altına almalarına yardımcı oluyor.

Bircom Telekomünikasyon ve Bilişim Hizmetleri Genel Müdürü Burçin Bircanoğlu, fuarın kendileri için çok başarılı geçtiğini belirtti. Bircanoğlu şunları söyledi: “Fuar firmamız açısından çok verimli geçti. Sektöre yönelik sunduğumuz profesyonel ürünlerimiz büyük ilgi gördü. Bircom olarak çağrı merkezlerinin ihtiyaçları doğrultusunda sunduğumuz çözümlerle maliyet avantajı elde etmelerini sağlıyoruz. Bir diğer ifadeyle çağrı merkezlerinin iletişim maliyetlerini minimum seviyeye indirmelerini ve operasyonel olarak daha kolay yönetilebilir sistemlere sahip olmalarını sağlıyoruz. Bunu yaparken de hem görüşme kalitelerini en üst seviyeye çıkaran çözümler, hem de çok daha efektif olarak yararlanabilecekleri teknolojiler sunuyoruz.”

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları