17 Ekim 2021 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Bir Profesyonelin Satış Sırları Eğitimi
15 Ağustos 2007 Çarşamba 10:22

Bir Profesyonelin Satış Sırları Eğitimi

Asemble Eğitim Danışmanlık Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Ergin, 7 – 13 Eylül tarihlerinde Başarıya giden yolda satış ve Bütünlük adlı iki eğitim verecek.

Satış ve pazarlama alanındaki 20 yıllık profesyonel tecrübesinin ardından, birikimini iş dünyasının hizmetine sunmak amacıyla Asemble Eğitim ve Danışmanlık’ı kuran Sinan Ergin, Eylül ayında, Başarıya Giden Yolda Satış ve Bütünlük adı altında 2 eğitim verecek. Geniş kitlelere ulaşmak amacıyla, herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilen söz konusu eğitimlerden, Başarıya giden yolda satış başlıklı eğitim, satış ve pazarlama alanında kariyer yapmak isteyenler için, özel bir tecrübe aktarımı olma özelliğini de taşıyor. Eğitimlerinde, 20 yıllık profesyonel deneyimini ve uluslararası tecrübelerini de katılımcılarla paylaşan Ergin, bu alandaki doğruları ve yanlışları aktararak, yaşanmış olaylardan da yararlanarak, etkisi güçlü, interaktif ve dinamik bir eğitim stratejisi uyguluyor.

7 Eylül 2007 tarihinde gerçekleşecek olan, Başarıya Giden Yolda Satış eğitimi; 7 saniyede etkileme, 7 dakikada Evet yanıtını alma, Her görüşmede nasıl Evet yanıtı alınır?, Nasıl karlı satış yapılır?, Satış ve pazarlama nasıl aynı hedefte birleştirilir? gibi konu başlıklarından oluşuyor.

13 Eylül 2007’de gerçekleşecek olan Bütünlük konulu eğitim ise, bireyden şirkete ulaşan bütünlük duygusunun toplam başarıdaki etkisini ele alıyor. Kişisel bütünlük şirket bütünlüğünü nasıl etkiler? Müşteri kaybı ile çalışan kaybı arasında nasıl bir ilişki vardır? Karsızlığın ana nedeni rekabet midir? gibi konu başlıklarının ele alındığı eğitim, yine tecrübe aktarımı üzerine kurulu, interaktif ve dinamik bir yapıya sahip.

Başarıya giden yolda satış, satış alanında kariyer yapan, daha iyi satış yapmak isteyen, satıcılar, ürün müdürleri, satış destek elemanları, satış sürecine katılan tüm çalışanlar vb. için yararlı olabilecek bir içeriğe sahip. Bütünlük eğitimi ise iş hayatında, başarıya ulaşmak, birey-şirket başarısı arasındaki güçlü ilişki ile hedefe ulaşmak isteyen herkes için yararlı olacak bir yapıya sahip.

Asemble Eğitim Danışmanlık ve Rubicom Eğitim ve Danışmanlık işbirliği ile düzenlenen, ücretleri, her şey dâhil olmak üzere 165–190 euro artı KDV arasında değişen eğitimler, Sun Plaza Meting Room’da (Maslak) gerçekleşecek.

Eğitim hakkında detaylı bilgi için: 0 (216) 650 17 19

Sinan Ergin Hakkında

Asemble Eğitim ve Danışmanlık Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Ergin, profesyonel kariyerine 1990 yılında Xerox’ta satış elemanı olarak başladı. Xerox bünyesindeki 13 yıllık çalışmaları sırasında, Ankara Bölge Müdürü, İstanbul Direk Satış Müdürü, Türkiye Direk Satış Müdürü, Türkiye ve Türkî Cumhuriyetler Gelişen Pazarlar Operasyon Direktörü, Türkiye ve Türkî Cumhuriyetler Satış ve Pazarlama Direktörlüğü görevlerini yürüttü. 2003–2006 yılları arasında Canon-Hesmak Türkiye Genel Müdürü olarak görev yaptıktan sonra, tecrübelerini iş dünyasına aktarmak amacıyla Asemble Eğitim Danışmanlık’ı kurdu. Ergin, GYİAD Yönetim Kurulu üyesidir.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları