20 Ekim 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Bimsadan Stratejik Haritalama Eğitimi
22 Haziran 2007 Cuma 15:20

Bimsa'dan Stratejik Haritalama Eğitimi

Bimsa, 14-15 Ağustos 2007’de Ceylan Intercontinental’de Strateji Haritalama konulu bir eğitim programı gerçekleştirecek.

Kurucuları arasında Prof. Dr. Robert Kaplan ve Dr. David Norton’un bulunduğu Palladium’un Türkiye temsilcisi Bimsa, 14-15 Ağustos 2007’de Strateji Haritalama konulu bir eğitim düzenleyecek.

Strateji Haritası, stratejiyi tek bir sayfada ifade etme imkanı sağlayan grafik bir gösterimdir ve strateji yönetimi sürecinin ruhunu / özünü belirler. Bu nedenle strateji hangi aşamasında olursa olsun, Strateji Haritalama eğitimi katılımcılara öğrenme, paylaşım ve strateji yönetimi sürecinde pratiklik sağlayacak.

Eğitime katılanlar, strateji ve performans yönetiminin ne olduğu, nasıl çalıştığı ve ne tür faydaları olduğu konusunda farkındalık elde edecekler. Eğitim süresince incelenecek örnek olaylar aracılığıyla gerçek projeler üzerinden deneyim sahibi olacaklar. Ayrıca tartışma oturumlarında en iyi uygulama örneklerini inceleme fırsatı bulacaklar.

Eğitimle ilgili detaylı bilgiye, http://www.bimsa.com.tr/bsckayit adresinden ulaşılabiliyor.


BİMSA Hakkında

BİMSA, 1975 yılında kurulmuş 30 yılı aşkın deneyime sahip, Türkiye’nin önde gelen yönetim ve bilgi sistemleri danışmanlık şirketlerindendir. Orta ve büyük ölçekli şirketlerin; uygulama ve iş danışmanlığından özel uygulamalara, işletimden teknik hizmetlere, donanımdan yazılıma kadar tüm bilişim ihtiyaçlarını karşılamak ve müşterisi için en uygun çözümleri en yüksek kalitede oluşturmak üzere faaliyet göstermektedir.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları