20 Ekim 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Bimsadan Strateji Yönetimi Eğitimi
10 Ocak 2008 Perşembe 14:19

Bimsa'dan Strateji Yönetimi Eğitimi

Palladium’un Türkiye yetkili temsilcisi Bimsa, 22-23 Ocak 2008’de Mövenpick Hotel’de Kurumsal Karne ve Strateji Yönetimi konulu bir eğitim düzenleyecek.

Kurucuları arasında Prof. Dr. Robert Kaplan ve Dr. David Norton’un bulunduğu Palladium’un Türkiye temsilcisi Bimsa, 22 - 23 Ocak 2008’de Kurumsal Karne ve Strateji Yönetimi konulu bir eğitim düzenleyecek.

Kapsamı, içeriği ve yaklaşımı Dr. Robert Kaplan ve Dr. David Norton tarafından belirlenen Kurumsal Karne ve Strateji Yönetimi eğitim semineri; strateji odaklı organizasyonlar arasından en iyi uygulama örneklerini, uygulama ve harita tasarımında ise gerçek vaka örneklerini kapsıyor.

Strateji Yönetimi eğitimi katılımcılara öğrenme, paylaşım ve strateji yönetimi sürecinde pratiklik sağlayacak. Programın içeriği şöyle:

Kurumsal Karne sürecinde liderliğin rolü ve önemi
Organizasyonunun strateji yönetimine odaklı olarak değişimi
Yönetim işlemlerinin Strateji Yönetim ofisinde birleştirilmesi
Etkin kurumsal karne raporlaması ve performansın sağlanması

Eğitime katılanlar, strateji ve performans yönetiminin ne olduğu, nasıl çalıştığı ve ne tür faydaları olduğu konusunda farkındalık elde edecekler. Benzersiz bir eğitim deneyimi yaşayacak olan katılımcılar, yüzlerce uygulama projesi ışığında hazırlanmış eğitim malzemelerine de sahip olacaklar.

Eğitimle ilgili detaylı bilgiye, http://www.bimsa.com.tr/bscbilgi adresinden ulaşılabiliyor.

Strateji Yönetimi eğitimi Bimsa’nın temsilcisi olduğu Palladium’un How to Training serisinde yer almaktadır. Bimsa aynı seriden Strateji Haritalama eğitimini 11 - 12 Aralık, 14 - 15 Ağustos ve 30 Ekim – 1 Kasım 2007 tarihlerinde Ceylan International’de gerçekleştirmiştir.


BİMSA Hakkında:

BİMSA, 1975 yılında kurulmuş 30 yılı aşkın deneyime sahip, Türkiye’nin önde gelen yönetim ve bilgi sistemleri danışmanlık şirketlerindendir. Orta ve büyük ölçekli şirketlerin; uygulama ve iş danışmanlığından özel uygulamalara, işletimden teknik hizmetlere, donanımdan yazılıma kadar tüm bilişim ihtiyaçlarını karşılamak ve müşterisi için en uygun çözümleri “en yüksek” kalitede oluşturmak üzere faaliyet göstermektedir.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları