18 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
BİMSA Eğitim Semineri
07 Kasım 2007 Çarşamba 11:57

BİMSA Eğitim Semineri

Bimsa, 11-12 Aralık 2007’de Kurumsal Karne ve Strateji Yönetimi konulu bir eğitim düzenleyecek.

Kurucuları arasında Prof. Dr. Robert Kaplan ve Dr. David Norton’un bulunduğu Palladium’un Türkiye temsilcisi Bimsa, 11-12 Aralık 2007’de Kurumsal Karne ve Strateji Yönetimi konulu bir eğitim düzenleyecek.

Kapsamı, içeriği ve yaklaşımı Dr. Robert Kaplan ve Dr. David Norton tarafından belirlenen “Kurumsal Karne ve Strateji Yönetimi” eğitim semineri; strateji odaklı organizasyonlar arasından en iyi uygulama örneklerini, uygulama ve harita tasarımında ise gerçek vaka örneklerini kapsıyor.

Strateji Yönetimi eğitimi katılımcılara öğrenme, paylaşım ve strateji yönetimi sürecinde pratiklik sağlayacak. Programın içeriği şöyle:

• Kurumsal Karne sürecinde liderliğin rolü ve önemi
• Organizasyonunun strateji yönetimine odaklı olarak değişimi
• Yönetim işlemlerinin Strateji Yönetim ofisinde birleştirilmesi
• Etkin kurumsal karne raporlaması ve performansın sağlanması

Eğitime katılanlar, strateji ve performans yönetiminin ne olduğu, nasıl çalıştığı ve ne tür faydaları olduğu konusunda farkındalık elde edecekler.

Eğitimle ilgili detaylı bilgiye, http://www.bimsa.com.tr/bscbilgi adresinden ulaşılabiliyor.

Strateji Yönetimi eğitimi Bimsa’nın temsilcisi olduğu Palladium’un “How to Training” serisinde yer almaktadır. Bimsa aynı seriden “Strateji Haritalama” eğitimini 14-15 Ağustos ve 30 Ekim – 1 Kasım 2007 tarihlerinde Ceylan International’de gerçekleştirmiştir.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları