05 Ağustos 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Bilkom’un Dijital Değişim Meşalesi İzmir’de
25 Mayıs 2012 Cuma 12:55

Bilkom’un Dijital Değişim Meşalesi İzmir’de

Türkiye’nin dijital yaşam koçu Bilkom, Dijital Başkent etkinliğinden sonra, şimdi de Dijital Ege’yi gerçekleştiriyor.

Hayatımızın her alanına dokunan dijital değişimin konuşulacağı, dijital yaşamın keyfi ve tüyolarının da aktarılacağı Dijital Ege, 30 Mayıs 2012 Çarşamba günü, İzmir Hilton’da gerçekleştirilecek.

Türkiye’nin dijital yaşam koçu Bilkom, geçen Kasım ayında Ankara’da gerçekleştirdiği Dijital Başkent etkinliğinden sonra geleceğin trendlerini oluşturan dijital değişimin fitilini ateşlemek için 30 Mayıs 2012’de İzmir’de olacak.

Dijital Ege’de, “Dijital Hobiler, Dijital Trendler”, “Eğitenler ve Öğrenenler için Dijital Yaşam”, “Sağlık Sektöründe Dijital Dönüşüm”, “Kağıt Üzerinden Dijital Yaşama”, “Deprem Dayanıklılık Analizinde Son Nokta” gibi başlıklar altında dijital teknolojilerin bireysel boyutu ve iş verimliliği açısından hayatımız üzerindeki etkileri tartışılacak.

Bilkom Genel Müdürü Cömert Varlık ve üst düzey yetkililerin yanı sıra “Dijital Ege” etkinliğinde Dijital Yaşam Koçları sahne alacak ve dijital değişimin fitili ateşlenecek.

Dijital Yaşam, Dijital Sağlık, Dijital Mimarlık ve Dijital Eğitim gibi temalar tartışılacağı etkinliğe Cüneyt Özdemir, Serdar Kuzuloğlu, Kaan Sezyum, Mehmet Koştumoğlu, Ufuk Tarhan, Göksel Kesim, Ferenc Matyas gibi sektöründe otorite olan Bilkom’un Dijital Yaşam Koçları, dijital yaşamın keyfini ve tüyolarını aktaracak.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları