28 Eylül 2021 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Bilkom’dan Okula Dönüş Kampanyası
13 Ağustos 2012 Pazartesi 11:05

Bilkom’dan Okula Dönüş Kampanyası

Apple’ın Türkiye Distribütörü Bilkom, okullar açılırken öğretmen ve öğrencilere büyük bir sürpriz yapmaya hazırlanıyor

Bilkom, Okula Dönüş Kampanyası ile birçok öğrenci ve öğretmene, hayallerini süsleyen Mac bilgisayarlara kavuşmalarını sağlarken, 1-30 Eylül 2012 boyunca eğitim dünyasına büyük bir hediye de sunacak.

Türkiye’nin dijital yaşam koçu Bilkom’un düzenlediği Okula Dönüş özel kampanyası, öğrenci ve öğretmenlerin Mac hayallerini, benzersiz bir hediye ile birleştirerek gerçeğe dönüştürüyor.

Eylül ayı boyunca, tüm Türkiye çapında kampanyaya katılan Apple satış noktaları ve tekno marketlerde geçerli olacak kampanyada Bilkom güvencesi ile satılan MacBook Air, MacBook Pro ve iMac bilgisayarlar, hem satış noktalarındaki uygun fiyat avantajları ve kredi kartı ile 12 ay vade farksız temin edilebilecek hem de Bilkom’un okul hayatında en büyük ihtiyaçlardan biri olarak lanse ettiği sürpriz bir yazılım da hediye edilecek.

Bilkom’un 1 Eylül itibariyle açıklayacağı hediyesi, eğitim dünyasında şimdiden merak uyandırıyor.

Kampanyadan yararlananların gerektiğinde ürün ile ilgili her türlü desteği alabilmeleri için ürün paketlerinde Bilkom güvencesiyle ibareli ürünleri almaya dikkat etmeleri gerekiyor. Apple’in resmi distribütörü Bilkom; yeni MacBook Pro Retina dahil iPhone hariç tüm Apple ürünleri için hem satış sonrası destek ve iki yıl garanti ayrıcalıkları sunuyor hem de ürünlerle birlikte verilen www.dijitalyasamkocu.com anahtar şifresiyle ürüne dair tüm bilgilere, Türkçe kullanım videolarına ve dijital yaşamda gerekli tüm tüyolara erişim sağlıyor.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları