27 Ekim 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Bilkomda Yeni Atama
15 Haziran 2007 Cuma 09:54

Bilkom'da Yeni Atama

Apple IMC / Bilkom Bilişim Hizmetleri A.Ş.'nde Pazarlama Müdürlüğü görevine atama yapıldı.

Apple IMC / Bilkom Bilişim Hizmetleri A.Ş.'nde Pazarlama Müdürü görevine Erkan Tüfekçioğlu atandı. Tüfekçioğlu, Apple IMC / Bilkom Pazarlama Müdürü pozisyonunda marka imajının güçlendirilmesi, basınla ilişkiler ve satış odaklı ürün pazarlama fonksiyonlarını yönetecek.

Tüfekçioğlu, iş yaşamına 1999 yılında Arçelik A.Ş."de Pazar Araştırma Uzmanı olarak başladı. 2000-2002 yılları arasında Turkcell A.Ş."de Analitik CRM ve Pazar Araştırma Takım Lideri olarak görev yaptı. 2002 yılından günümüze kadar Tanı A.Ş."de Pazarlama Yöneticisi olarak görev aldı.

Tüfekçioğlu, Nişantaşı Anadolu Lisesi"nden 1989 senesinde mezun olduktan sonra, 1993 senesinde İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği"nden mezun oldu. 2000 senesinde Koç Üniversitesi Executive MBA yüksek lisans programını tamamladı. 1971 Bursa doğumlu olan Tüfekçioğlu evli ve bir erkek çocuk babası.


Apple IMC Türkiye Hakkında

1970"li yılların başında Apple II ile kişiye özel bilgisayarın öncüsü olan Apple, Macintosh ile 1980 yılında bu alanda devrim yarattı. Günümüzde Apple, ödüllü masaüstü ve dizüstü bilgisayarları, OS X işletim sistemleri, iLife ve profesyonel uygulamalarla endüstriyi yeniliğe sürükleyen başarıların öncüsü olmaya devam ediyor. Apple aynı zamanda taşınabilir müzikçaları iPod ve online müzik mağazası iTunes ile dijital müzik piyasasında da devrim niteliğinde ürünlere sahip. 1984 yılından beri dünyanın bilgisayar sektöründeki devi Apple'ın Türkiye"deki faaliyetlerini sürdüren Apple IMC Türkiye, 2000 yılından beri Koç Bilgi Grubu tarafindan temsil edilmekte olup, başta Macintosh modeli bilgisayarlar ve iPod olmak üzere, Apple ürünlerinin Türkiye"de her türlü pazarlama ve satış faaliyetlerini yürütmektedir.

Bilkom Hakkında

2000 yılı Kasım ayında Koç Bilgi Grubu şirketleri arasına katılmış olan ve 1984 yılında Apple'ın Türkiye'deki tek yetkili temsilcisi olarak hizmet vermeye başlayan Bilkom, ilk olarak 1983 yılında Komili Şirketler Grubu tarafından bir eğitim kurumu olarak kurulmuştur.1983 yılında Apple ürünlerinin Türkiye satışı için gerekli olan kanal, servis, destek, çözüm evi, yerelleştirme gibi altyapılarını kurmaya başlayan ve 2005 yılından itibaren Apple IMC adıyla operasyonunu sürdüren Bilkom'un bugün Türkiye genelinde 500'e yakın satış noktasında ürünleri satılmaktadır.Bilkom ayrıca 2003 yılında dünyanın yazılım sektöründeki devi Adobe'nin de Türkiye temsilcisi olarak çalışmaya başlamıştır.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları