08 Mayıs 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Bilkom Digital Ege ile İzmir’de
30 Mayıs 2012 Çarşamba 18:30

Bilkom Digital Ege ile İzmir’de

Türkiye’nin dijital yaşam koçu Bilkom, Dijital Başkent etkinliğinden sonra, Dijital Ege organizasyonu ile dijital değişimin meşalesini İzmir’de yaktı.

Teknolojideki gelişmelerle birlikte nabzı her geçen gün daha da hızlı atan kent yaşamı, 30 Mayıs 2012 Çarşamba günü, saat 10:00 – 19:00 saatleri arasında, İzmir Hilton Oteli’nde masaya yatırıldı. Dijital Ege etkinliği, dijitalleşme ile gelen değişimin ülkemizdeki yansımalarına bu kez İzmir’den ayna tuttu.

Bilkom Pazarlama İletişimi Yöneticisi Azade Çerkezoğlu’nun sunumu ile başlayan olan etkinlikte Bilkom’un birbirinden ünlü ve sektöründe otorite olan Dijital Yaşam Koçları, bu kez Ege Bölgesi’nde etkinlik katılımcılarına dijital yaşamın keyfini ve tüyolarını aktardılar. Konuşmacılar, oturumlarda geleceğin trendlerini oluşturan dijital teknolojilerin günlük yaşama etkilerinin bireysel boyuta ve iş verimliliğine yansımasını ayrıntılı bir şekilde değerlendirdiler. 

Gazeteci  Cüneyt Özdemir, Serdar Kuzuloğlu ve Kaan Sezyum, WIT’den Emre Özkan, Bilge Adam’dan Kemal Baransel, Atlantik’ten Bora Ünal, AKFA’dan Özgür Kaymaz, FlexiJet’den Jonas Salih (Mr.Mohsen), M-Gen Gelecek Planlama Merkezi’nden Ufuk Tarhan, Erkan Ulu Eğitim Merkezi’nden Tunç Ulu, Vayen’den Mert Yentur, Adobe’den Barış Özcan ve Doğa Som, Dokuz Eylül Üniversitesi’nden öğretim görevlisi Mehmet Koştumoğlu, Terra Bilgi İşlem’den Kemal Demir, Doğa Koleji’nden Göksel Kesim, Ordinatrum’dan Emrah Yurtçu, Graphisoft’tan Ferenc Matyas ile GEDS’den Gülay Özkan’ın katıldığı etkinlikte mimariden günlük yaşama dijtal teknolojilerin hayatımız üzerindeki etkileri tartışıldı.

Dijital Yaşam, Dijital Sağlık, Dijital Mimarlık ve Dijital Eğitim gibi temaların işleneceği etkinlikte, “Engelliler için yeni bir dünya; dijital dünya”, “iPad-Hastane ve Ameliyathane Çözümü”, Dijital Modelleme & Tablet üstü projeler”, “Ben sana sosyal olamazsın demedim”, Dijital eğitim metodları ve mobil uygulamalar”, “Görüntülemede Mobilite & Pacs Uygulamaları”, “Dijital Deprem”, “Dijital geleceğini dijital planla”, “Öğrenciler için Apple dünyası”, “İlaç Sektörü Pazarlamasında Dijital Trendler”, “Dijital Boyutta zengin&dinamik belgeler”, Dijital sanatlara giriş – Fotoğraf”, “iPad üzerinde eğitime yönelik App Store & Özel uygulamalar”, “Sağlıkta Uzaktan Eğitim”, “Dijital dünyada tasarım odaklı inovasyon ve girişimcilik”, “Dijital dünyada kendi markanı yarat”, “Eğitimde dijital bir başarı hikayesi”, “iPad üzerindeki en popüler sağlık uygulamaları”, “3D Mimari’de dünyaca ünlü projeler”,  başlıkları taşıyan oturumlar düzenlendi.
Bilkom, Türkiye’nin dijital yaşam koçu olarak benzer etkinliklerini yıl boyu sürdürecek. 2012 sonbahar aylarında da Dijital Marmara etkinliği gerçekleşecek.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları