24 Temmuz 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Bilkom, ArchiCADin Türkiye Distribütörü
09 Mart 2009 Pazartesi 15:06

Bilkom, ArchiCAD'in Türkiye Distribütörü

Bilkom, Graphisoft'un 3D mimari tasarım çözümlerinin yeni Türkiye distribütörü olacağını açıkladı.

Apple'ın Türkiye'deki tek yetkili distribütörü Bilkom, Virtual Building™ çözümlerinde dünyanın lider kuruluşu Graphisoft"un ödüllü 3D mimari tasarım çözümlerinin yeni Türkiye distribütörü olacağını açıkladı.

Kullanıcılarına her türlü bireysel desteği göstermeye özen gösteren Bilkom'un altyapısı, şirketin geniş bayilik ve personel ağı sayesinde herkese eşit ölçüde iyi ve hızlı hizmet vermek için yeterli donanıma sahip durumdadır. Bu donanımı Graphisoft programı'nın daha yaygın bir tüketici kitlesine ulaştırılması amacıyla, özellikle mimari sektöründeki gelişmeleri ve yenilikleri sürekli takip etmek için kullanacak olan Bilkom, bu alandaki yaratıcı projelerin her zaman arkasında yer alıyor olacağını açıkladı.

Türkiyedeki mevcut kullanıcılar ise bundan sonrası için, daha etkili ve güçlü, kullanıcıya alternatif çözümler sunan, teknik anlamda daha donanımlı ve tecrübeli bir ekiple projelerinde her türlü desteği alabilecek ve beraber çalışabilecek olmanın ayrıcalığını her zaman hissedeklerdir. Program güncellemelerinde, servis kontratlarını yenilemede ve her türlü yeni ürün talebindeürün ve hizmeti sağlayacak tek yetkili distribütör Bilkom ve yetkili satıcılarıdır.

Graphisoft Uluslararası Satış Müdürü Jonas Salih, yaptığı açıklamada "Koç Bilgi Grubu"nun bir kuruluşu olan Bilkom ile yetkili distribütörümüz olarak gerçekleştireceğimiz iş birliğinden ötürü son derece gururlu ve heyecanlıyız. Bu iş birliği, eminiz ki, bizim Türkiye pazarındaki pozisyonumuzu güçlendirecek ve ArchiCAD BIM çözümlerini tüm Türkiye"deki mimarlara ulaştırmadaki başarımızı arttıracak.

72 milyonluk nüfusu ve 35 bin mimarı ile Türkiye"de çok büyük bir potansiyel olduğuna inanıyoruz ve Bilkom ile beraber bu potansiyelin gelişimine katkıda bulunacağız" dedi.

Bilkom Pazarlama Müdürü Erkan Tüfekçioğlu da, "Bilkom olarak Graphisoft"un tek yetkili distribütörü olmaktan son derece memnuniyet duyuyoruz. Graphisoft ve Bilkom birlikteliği ile Türkiye"de bir kanal kurarak ürün desteği vermek ve bu sayede yetenekli bir çok mimarımızın yaratıcılıklarını kullanmalarına fırsat tanıyarak işleri ile dünya çapında başarı yakalamalarına katkıda bulunmak istiyoruz" açıklamasını yaptı.

Graphisoft Hakkında
Graphisoft, Virtual BuildingTM çözümlerinin öncüsü ve lider geliştiricisidir. Graphisoft, 25 yıldır mimari çevrenin tasarımı daha iyi, yapımı daha öngörülebilir ve uygulaması daha ucuz projeleri gerçekleştirmeleri için onlara yardım etmektedir.

Bilkom Hakkında
1984 yılından beri dünyanın bilgisayar sektöründeki devi Apple'ın Türkiye"deki faaliyetlerini sürdüren Bilkom, 2000 yılından beri Koç Bilgi Grubu tarafindan temsil edilmekte olup, başta Macintosh modeli bilgisayarlar ve iPod olmak üzere, Apple ürünlerinin Türkiye"de her türlü pazarlama ve satış faaliyetlerini yürütmektedir.
(A1Haber)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları