27 Ekim 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Bilişim Eğitim Merkezinden Web Yazılım Uzmanlığı Eğitimleri
13 Kasım 2007 Salı 10:55

Bilişim Eğitim Merkezi'nden Web Yazılım Uzmanlığı Eğitimleri

Bilişim Eğitim Merkezi, Microsoft .Net Platformu üzerinde geliştirilen Web Yazılım Uzmanlığı eğitimlerini başlattı

Microsoft Yetkili Eğitim Çözümleri İş Ortağı olarak hizmet veren Bilişim Eğitim Merkezi, Microsoft .Net platformunda uygulanan Bilişim Teknolojisi (BT) uzmanlığında yeni bir iş fısatı ve üniversiteyi kazanamayanlar ve çalıştığı sektörü değiştirerek yazılım sektöründe yer almayı düşünenler için Web Yazılım Uzmanlığı eğitimlerini başlattı.

Microsoft .Net platformunda verilecek toplam 150 saatlik Web Yazılım Uzmanlığı eğitimleri, web alanında uzmanlaşmış yazılım uzmanı ihtiyacının karşılanması amacıyla BT sektörü, sanayi ve üretim kurumlarında çalışmak üzere, konusuna hakim, yetkin uzmanlar geliştirmek amacıyla geliştirildi.

Web Yazılım Uzmanlığı eğitimine katılarak BT uzmanı olanlar, serbest veya kurum bünyesinde, tanıtım amaçlı tasarlanan en basit seviyedeki web uygulamalarından, karmaşık iş akışlarına sahip e-ticaret ve online bankacılık uygulamalarına kadar geniş bir yelpazede yer alan web uygulamalarının geliştirilme sürecinde yer alabilen BT uzmanlığı mesleğine sahip olacaklar.

Eğitimi alanlar, .Net platformunda verilen Web Yazılım Uzmanlığı eğitimlerinde edindikleri bilgilerle, web tabanlı uygulamaların analiz, geliştirme ve test aşamalarında, web tabanlı uygulamaların veritabanı tasarımını, geliştirilmesini ve bakımını yaparak, web tabanlı uygulamaların kullanıcılar tarafından en etkin şekilde kullanılmasını sağlamak için gerekli dokümantasyon, sunum ve eğitimleri gerçekleştirebilecekler.

Yazılım sektöründe ve web tabanlı uygulamalarda sektörün ve tüm sanayi, üretim kurumlarının ihtiyacını karşılayacak yetkin kişilerin yetiştirilmesine yönelik hazırlanan Web Yazılım Uzmanlığı eğitimleri ara eleman açığını kapatmak için proje geliştirme ve uygulamaya yönelik eğitim içeriği ile veriliyor. Bilişim Eğitim Merkezi İş Geliştirme ve BT Strateji Koordinatörü ve Microsoft’un Türkiye’de az sayıda sertifika uzmanlık dallarına sahip MVP (Most Valuable Professional) olan Kadir Sümerkent danışmanlığında ve konusunda uzman eğitmenlerin web tabanlı uygulamalarda proje geliştiren eğitimciler tarafından verilen eğitimlerden en üst seviyede verimlilik ve yetkinlik kazandırılaması hedefleniyor.

Web Yazılım Uzmanlığı Eğitim İçeriğinde; HTML, Temel Programlama, SQL Server 2005, ADO.NET 2.0, ASP.NET 2.0, Css ve JavaScript, XML, Web servisleri ve Hosting Upload olmak üzere toplam 150 saatlik eğitim veriliyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları