17 Ekim 2021 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Bilişim Eğitim Merkezi - DenizBank İşbirliği
01 Ağustos 2007 Çarşamba 17:33

Bilişim Eğitim Merkezi - DenizBank İşbirliği

Bilişim Eğitim Merkezi ve DenizBank işbirliğiyle geliştirilen kredi modeli ile öğrenciler eğitim ücretlerini 6 ay sonra ödemeye başlayabilecek.

Ticari faaliyetlerindeki başarılı grafiğinin yanısıra, toplumsal sorumluluğa dayalı ses getiren çalışmalarıyla da dikkat çeken DenizBank, eğitimde fırsat eşitliği sağlamaya yönelik projeleri ve kredi modellerini hayata geçirmeye devam ediyor.

Geçtiğimiz Mart ayında, Bahçeşehir Üniversitesi ile yapılan işbirliğinin ardından eğitim hizmeti sunan diğer kurumlarla da işbirlikleri geliştirmeye devam eden DenizBank, bu sayede eğitim alanında ilklere imza atıyor.

DenizBank’ın işbirliği gerçekleştirdiği Bilişim Eğitim Merkezi, İstanbul’daki beş şubesi ile Bilgi Teknolojileri alanında kurumsal ve bireysel eğitim çözümleri sunuyor. Microsoft, Cisco ve Autodesk gibi yazılım devlerinin Yetkili Eğitim Merkezi olarak eğitim veren kurum, söz konusu işbirliği çerçevesinde, Bilişim alanında eğitim almak isteyen kursiyerlerinin finansman problemlerini DenizBank’ın gücünü yanına alarak çözüme kavuşturuyor.

Bilişim alanında çalışma hayatına yeni başlayan ya da daha iyi bir kariyer planlayanlara mesleki eğitim hizmeti sunan Bilişim Eğitim Merkezi; öğrencilerine, DenizBank tarafından hayata geçirilen yeni kredi modeli sayesinde eğitim ücretlerini, ilk taksit ödemesini istenildiği takdirde 6 aya kadar öteleme ve kredi taksitlerini 3 yıl boyunca aylık taksitler halinde ödeyebilme imkânı sunuyor.

Bilişim Eğitim Merkezi ve DenizBank işbirliği ile gerçekleştirilecek olan Bilişim’de Kariyeriniz de Krediniz de Hazır kampanyası 1 Ağustos 2007 tarihinde uygulanmaya başlanıyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları