23 Ekim 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Bilişim Eğitim Merkezi Büyümesini Sürdürüyor
07 Nisan 2008 Pazartesi 17:34

Bilişim Eğitim Merkezi Büyümesini Sürdürüyor

9 yıldır Bilişim eğitimleri alanında faaliyet gösteren Bilişim Eğitim Merkezi, Beşiktaş'daki ikinci eğitim merkezini hizmete açtı.

Microsoft Gold Certified Partner, Cisco Network Academy, Autodesk Authorized Traning Center, Corel Traning Partner olarak 9 yıldır Bilişim eğitimleri alanında faaliyet gösteren Bilişim Eğitim Merkezi, Beşiktaş"daki ikinci eğitim merkezini hizmete açtı. BT eğitimlerinde, yazılım, sistem uzmanlığı sertifika eğitimleri, teknik eğitimler alanında mühendis ve mimarların bilişim eğitimleri ve grafik&web alanında tasarım ve yazılım uzmanlığı eğitimleri veren Bilişim Eğitim Merkezi 600 metrekarelik yeni hizmet binasıyla birlikte eğitim merkezlerinin sayısını beşe çıkarmış oldu.

Kadıköy"de iki şubesi, Bakırköy"de bir şubesi ve Beşiktaş"ta iki şubesi bulunan Bilişim Eğitim Merkezi, merkezi noktalardaki hizmet binalarının sayılarını artırarak gelen talepleri karşılamak ve yüksek kaliteli eğitim çözümleri sunmak amacıyla yatırımlarını artırıyor.

Beşiktaş"ta açtıkları 2. şube ile ilgili olarak Bilişim Eğitim Merkezi Genel Müdürü Ahmet Çevik; "Biz 9 yıldır kendi uzmanlığımızla ilgili "memnuniyet" odaklı bir eğitim sistemi geliştirdik. Alt yapımızla ve eğitimenlerimizle eğitim kalitesinin ön planda olduğu bir anlayışla hareket ettik. 5 şubeye ulaşmış olmak verdiğimiz emeğin karşılığını aldığımızı ve öngörülerimizin doğru olduğunu gösteriyor. IT alanında her geçen gün artan eğitim ihtiyacı tüm şirketlerin olmazsa olmazları arasına girdi ve gençlerimizin bu alanda uzmanlaşmak istemeleri bizim şube sayımızı artırmamız yönünde önemli bir etken oldu. Türkiye bu alanda gün geçtikçe gelişiyor ve gelişmeye devam edecek. İstanbul dışındaki bölgelerde de bu eğitim ihtiyacının arttığı yönünde bilgiler alıyoruz. Yakında İstanbul dışındaki bölgelerimiz içinde önemli adımlarımız ve çalışmalarımız olacak" dedi.

Bilişim Eğitim Merkezi"nin eğitim hizmeti verdiği kurumsal şirketlerin arasında, Anadolu Bank, Anadolu Sigorta, Conrad Otel, Millenium Bank, Zara, Ağaoğlu Şirketler grubu, Migros, Vestel Elektronik, Vestel Beyaz Eşya, Philips, Arçelik, Türk Telekom, Acarlar Şirketler Grubu, Toy"sRus, Boyner Büyük Mağazacılık, Kadir Has Üniversitesi, Tuzla Belediyesi, TCDD ve Yapı Merkezi bulunuyor.

Bilişim Eğitim Merkezi Eğitim Çözümleri Partnerlikleri;
• Microsoft Gold Certified Partner/Yetkili Eğitim Çözümleri İş Ortağı - Dünyada geçerli olan CPLS sertifika eğitimlerini vermeye yetkisine sahiptir.
• Autodesk Yetkili Eğitim Merkezi - Mimar, mühendis, tekniker ve teknisyen alanında CAD Programlarının bir numaralı üreticisi olan ve Dünyada 75 ülkede hizmet veren Autodesk"in uluslararası geçerli sertifika eğitimlerini vermektedir.
• Cisco Networking Academy - CCNA ve CCNP programları Yetkili Eğitim Merkezidir.
• Adobe Lisanslı Eğitim Merkezi - Dünyanın en iyi görüntü işleme programı Adobe Photoshop"un lisanslı eğitim merkezidir.
• Corel Training Partner - Grafik programı yazılımcısı Corel/Eti Bilgisayar"ın Türkiye"deki ilk ve tek Training partner ünvanına sahiptir.
• Netcad Yetkili Eğitim Merkezi - Mühendis, mimar, tasarımcı, teknisyen ve teknikerlere yönelik yazılımlar üreten Netcad"in sertifikalı eğitimlerini verme yetkisine sahip olan Türkiye"deki tek kurumdur..
• STA4-CAD Yetkili Eğitim Merkezi - İnşaat mühendislerine yönelik STA4-CAD tek yetkili eğitim merkezidir.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları