23 Ekim 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Bilişim Eğitim Merkezi, Autodesk Mezunlarına Sertifikalarını Verdi
23 Ocak 2008 Çarşamba 10:40

Bilişim Eğitim Merkezi, Autodesk Mezunlarına Sertifikalarını Verdi

8.000 kişiyi sektöre hazırlayan Bilişim Eğitim Merkezi, düzenlediği törenle Autodesk mezunlarına sertifikalarını verdi.

Autodesk Yetkili Eğitim Merkezi, Adobe, Netcad, STA4-CAD, SAP2000 mimari ve mühendislik yazılımlarının Yetkili Eğitim Merkezi olarak hizmet veren Bilişim Eğitim Merkezi, 2007 yıl sonu itibariyle 8.000 tekniker, teknisyen, mimar ve mühendise teknik eğitimler verdi. Bu alandaki Autodesk eğitimlerinin son mezunlarına sertifikalarını vererek sektöre yeni istihdam edilebilir yetkin kişilerin çalışmaya başlamalarına olanak sağladı.

Autodesk eğitimlerinden AutoCAD, Revit, Inventor tasarım programlarının eğitimlerini alan öğrencilerin katıldığı sertifika töreninde görüşlerini paylaşan Autodesk Genel Müdürü Tolunay Tomruk, Bilişim Eğitim Merkezi’nin artarak devam eden memnuniyet verici eğitici konumundan, bu anlamda sertifika töreni düzenlemelerinden ve işbirliğinden dolayı memnun olduklarını iletti. Bilişim Eğitim Merkezi ile farklı eğitim projeleri geliştireceklerini ifade eden Tolunay Tomruk, yeni versiyon tasarım yazılımlarıyla ilgili bilgiler verdi ve toplantıya katılan öğrencilerin ve eğitmenlerin sorularını cevapladı.

Bilişim Eğitim Merkezi Genel Müdürü Ahmet Çevik ise, bu yılın son mezunlarını verirken hedefledikleri sayılara ve memnuniyete ulaşarak Autodesk eğitimlerinde güven veren kurum olmaktan dolayı memnuniyetlerini iletti. Sözlerine devam eden Çevik, uzmanlaştığımız teknik eğitimlerde, bireysel ve kurumsalda % 70 oranında tavsiye üzerine eğitimlerimizi gerçekleştiriyoruz. Üzerimize düşen yetkin ve mesleki anlamda kariyer ve iş yetkinlikleriyle üst seviyede öğrenim görmüş, uluslararası geçerliliği olan sertifikalar ile iş hayatında başarılı mezunlar vermek.” dedi.

2006 ve 2007 yılında artan eğitim talepleri üzerine hizmet merkezlerinin sayısını 5’e çıkaran Bilişim Eğitim Merkezi, mühendislik, mimari çizimler, inşaat, çevre, makine, haritacılık, endüstri mühendisliği ve tasarım ağırlıklı üretim yapan şirketlerin kurumsal ve bireysel alandaki teknik çizim ve hesaplama yazılımlarında uzmanlaşarak teknik eğitim hizmeti veriyor.

Bilişim Eğitim Merkezi, Mimar Plus, İnşaat Plus, Makine Plus, Harita Plus, Tasarım Plus öğretim programlarıyla verdiği teknik eğitimlerle; üniversitelerin, mimarlık ve mühendislik bölümlerine devam eden öğrencilerin ve kurumsal şirketlerdeki sektör çalışanlarının bilişimle olan entegrasyonlarının sağlanmasında bilgi açıklarını kapatıyor.

Vestel Elektronik, Vestel Beyaz Eşya, Philips, Arçelik, Türk Telekom, Toy’sRus, Boyner Büyük Mağazacılık gibi sektöründe lider şirketlerin çalışanlarına eğitim desteği veren Bilişim Eğitim Merkezi, pekçok kurumda çalışan bireylerin ve kurumsal şirketlerin teknik eğitimlerini gerçekleştirdi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları