23 Eylül 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Bilimerden Yeni Eğitim Programları
02 Ağustos 2007 Perşembe 17:05

Bilimer'den Yeni Eğitim Programları

Bilimer Bilişim Akademisi, Adobe Creative Suite 3 Design ve Web Premium Eğitimlerine başlıyor.

Bilimer Bilişim Akademisi, Türkiye’de ilk ve tek olan Adobe Creative Suite 3 Design ve Web Premium Kariyer Eğitimleri ile tasarım dünyasına adım atmak isteyenlere ve iş yaşamında usta birer kullanıcı, tasarımcı, grafiker, web tasarımcısı olmak isteyenlere yönelik eğitimlerini sunmaya devam ediyor.
Adobe Creative Suite 3 Design Premium eğitim paketi entegre edilmiş ve sezgisel bir ortamda profesyonel sayfa mizanpajından, illüstrasyon, görsel düzenleme, PDF ve zengin interaktif deneyimlere kadar her şeyi üretmek için gerekli, yayıncılıkta vazgeçilmez araçların son sürümlerini bir araya getirmiştir. 280 saatlik eğitim içeriğinde grafik tasarımın temelleri, bir çalışmanın tasarımından basılmış son haline kadar gereken bilgi birikimi ve bir grafik çalışmasını oluştururken ihtiyaç duyulacak programlar öğretiliyor.

Adobe Creative Suite 3 Web Premium eğitim paketi interaktif web siteleri, uygulamaları, kullanıcı ara yüzleri, sunular, mobil aygıt içerikleri ve diğer dijital deneyimleri oluşturmak için tam bir çözümdür. 260 saatlik eğitim içeriğinde web tasarımın temellerini, bir web sitesi oluşturmak için gereken bilgi birimini ve web sitesi tasarlarken ihtiyaç duyulacak programlar öğretiliyor.

Öğrenme ve Uygulama Kolaylığı;
Adobe CS3 Design ve Web Premium Eğitimleri; renk, tipografi, çizim teknikleri/perspektif ve fotoğraf gibi temel tasarım disiplinleri hakkında bilgilerin alanında uzman eğitimciler tarafından katılımcılara verilmesi ile başlar. Eğitim boyunca sürekli uygulama yapılıyor olması ve eğitim süresince her ana başlıkta en az bir projenin eğitimle, bir başka projenin de eğitmenin danışmanlığında tamamen öğrenci tarafından yapılacak olması, katılımcının mezun olduğu anda pratiklik anlamında ve proje geliştirme kültürü açısından iyi bir donanıma sahip olmasını sağlamaktadır.

Bilimer Bilişim Akademisi, Türkiye’de ilk ve tek olan Adobe CS3 Design ve Web Premium Tasarım Kariyer Eğitimlerinde Ağustos ayı içerisinde başvuranlara erken kayıt avantajları da sunuyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları