18 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Bilginç’ten Java Eğitim Kampanyası
09 Ekim 2007 Salı 14:01

Bilginç’ten Java Eğitim Kampanyası

Bilginç IT Academy, Sun Microsystems işbirliğiyle başlattığı yeni kampanyası ile Sun Certified Web Component Developer eğitimleri indirimli.

Bilginç IT Academy, Java’nın yaratıcısı Sun Microsystems’in desteğiyle Web Component Developer eğitim programı için çok cazip koşullara sahip bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında 4.500 YTL değerindeki Sun Certified Web Component Developer eğitim programı, sadece 1.750 YTL'ye verilecek.

Sun Certified Web Component Developer ünvanı, Java 2 Platform, Enterprise Edition (J2EE) kullanarak JavaServer Pages ve servlet teknolojilerinde uzman Sun Certified Java Programmer sertifikasına sahip yazılım uzmanlarına veriliyor. Bu sertifikasyon programı, 5’er günlük Developing Applications for the J2EE Platform ve Web Component Development With Servlet and JSP Technologies eğitimlerinden oluşuyor.

20 Ekim’de başlayacak olan eğitim, cumartesi günleri saat 09:30 – 16:30 arasında gerçekleştirilecek. Programa katılan yazılımcıların sertifikaya hak kazanabilmeleri için “Sun Certified Web Component Developer for the Java 2 Platform, Enterprise Edition 1.4” ve “Sun Certified Web Component Developer for the Java 2 Platform, Enterprise Edition 1.4 Upgrade Exam”sınavlarından birini başarıyla geçmeleri ve Sun Certified Programmer for Java 2 Platform ünvanına sahip olması gerekiyor.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları