21 Haziran 2021 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Bilgi Üniversitesine Mixx Awardstan Ödül
23 Şubat 2012 Perşembe 19:26

Bilgi Üniversitesi'ne Mixx Awards'tan Ödül

Mixx Awards Türkiye Ödülleri’nde İstanbul Bilgi Üniversitesi Marka Farkındalığı ve Konumlandırma kategorisinde birinci oldu.

İstanbul Bilgi Üniversitesi Gerçekten BİLGİ’li” projesi ile Marka Farkındalığı ve Konumlandırma kategorisinde Altın Mixx ödülünün sahibi oldu. İnteraktif iletişim alanının başarılı örneklerinden birisi olarak sektörde yerini alan Gerçekten BİLGİ’li projesi, BİLGİ Müzik Bölümü öğretim üyeleri ve öğrencileri ile BİLGİ Glee Kulübü öğrencilerinin destek ve işbirliğinin bir ürünü olması bakımından da özel bir anlam kazanıyor.

Sektörde öncü işlerin temsilcisi olan İstanbul Bilgi Üniversitesi’nin uluslararası bir kuruluşun Türkiye ayağında kazandığı bu ödül, yükseköğretim alanında ilk olma özelliğini taşıyor.

Dijital interaktif reklamcılığı geliştiren ekip ve markaları ödüllendiren uluslararası platform Mixx Awards’ın bu yılki ödül töreninden Altın Mixx birincilik ödülüyle ayrılan proje, kendi kategorisinde yirmi önemli markayı geride bıraktı.

Geçtiğimiz senelerde BİLGİ’li Olmak, sosyal medyada Townster uygulaması gibi başarılı dijital işlere imza atan BİLGİ, bu ödülle birlikte, akademik, sosyal ve kültürel alandaki başarılarına bir yenisini eklemiş oldu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları