20 Ekim 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Bilge Adam Kurumsal 10 Yetkinliğe Ulaştı
05 Haziran 2007 Salı 09:10

Bilge Adam Kurumsal 10 Yetkinliğe Ulaştı

Bilge Adam Kurumsal, Business Process and Integration Solutions ve Mobility Solutions yetkinliklerini de alarak Microsoft Yetkinlik sayısını 10’a çıkardı.

Bilgi teknolojileri eğitimlerinde Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’yı kapsayan EMEA Bölgesi’nin ikinci, Türkiye’nin ise en büyük firması olan Bilge Adam Kurumsal, Microsoft teknolojilerine yaptığı yatırımın meyvelerini topluyor. 2007 itibariyle Microsoft’un "Business Process and Integration Solutions" (İş Süreçleri ve Entegrasyon Çözümleri) ve "Mobility Solutions" (Mobil Çözümler) yetkinliklerini de kazanan Bilge Adam, böylece sahip olduğu Microsoft yetkinlik sayısını 10’a çıkardı. 2006 yılını Microsoft Eğitimleri’ndeki %64’lük pazar payı ile lider olarak tamamlayan firmanın Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Çevik, bu yeni yetkinlikler ile kurumsal hizmet kapsamlarını genişlettiklerini, böylece müşterilerine daha hızlı ve ekonomik çözümler sunacaklarını söyledi.

Çevik: "Yeni yetkinliklerimiz ile firmaların BT alanındaki rekabet güçlerini artıracağız."

Çevik konu ile ilgili, "Bilgi Teknolojileri alanında eğitim ve çözüm hizmetleri verdiğimiz kurumlara rekabet gücü kazandırdığımız için çok mutluyuz. Microsoft Gold Certified Partner olarak her geçen gün yetkinliklerimize yenilerini katarak yolumuza devam ediyoruz. Bu konuda Türkiye’de yetkinlik sahibi olan az sayıdaki Microsoft İş Ortaklarından olan Bilge Adam, Microsoft ile birlikte başarılı projelere imza atmaya devam edecek" açıklamasını yaptı.

Eğitim ortakları & güçlü kadro

Bu yetkinliklerle firmalara çözüm veren Bilge Adam Kurumsal ekibinde 80’den fazla Microsoft sertifikalı eğitmen ve danışman, Microsoft tarafından "En değerli Profesyonel" olarak seçilmiş 11 MVP (Most Valuable Professional) ile Türkiye’deki iki Microsoft Bölge Direktörü’nden (RD) biri ve tüm dünyadaki 26 Microsoft Yetkili Eğitim Danışmanı’ndan (MCLC) yedisi görev alıyor.

Microsoft’un tüm dünyadaki 1700 eğitim çözümleri ortağı (CPLS) arasından, sadece 13 kurumu seçerek oluşturduğu 2005 Dünya Eğitim Danışma Kurulu’nun tek Türk üyesi olan Bilge Adam Kurumsal, firmaların bilgi teknolojileri alanındaki altyapı, hedef ve ihtiyaçları doğrultusunda sunduğu eğitimlerin yanı sıra; ihtiyaca özel sistem, network, yazılım ve e-Learning projeleri de geliştiriyor. Bu konuda da üç yıl içinde HP, Axa Oyak, Aksa Akrilik, Doğuş Holding, Doğuş Otomotiv, DigiTürk, Coca-Cola, Garanti Leasing, MarSA, Pak Holding, Tüpraş ve TNT gibi 100’den fazla önemli firmaya hizmet verdi.

Bilge Adam Kurumsal, dünya genelindeki toplam 13 Microsoft Yetkinliğinin 10’una sahip:

• Advanced Infrastructure Solutions: İleri Düzey Altyapı Çözümleri
• Custom Development Solutions: Özel Uygulama Geliştirme Çözümleri
• Data Management Solutions: Veri Yönetimi Çözümleri
• Information Worker Solutions: Bilgi Çalışanı Çözümleri
• ISV/Software Solutions: Yazılım Geliştirme Çözümleri
• Learning Solutions: Öğrenme Çözümleri
• Networking Infrastructure Solutions: Ağ Altyapı Çözümleri
• Security Solutions: Güvenlik Çözümleri
• Business Process and Integration Solutions: İş Süreçleri ve Entegrasyon Çözümleri
• Mobility Solutions: Mobil Çözümler

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları