18 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Bilal, Pronetin İş Geliştirme Müdürü
05 Nisan 2011 Salı 14:58

Bilal, Pronet'in İş Geliştirme Müdürü

Pronet'in kurumlara yönelik yenilikçi hizmetler geliştirdiği Entegre Sistem Çözümleri Bölümü'ne İş Geliştirme Müdürü olarak Melda Göknel Bilal getirildi.

Türkiye"nin lider güvenlik firması Pronet, yönetici kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Şubat ayı itibariyle Pronet ekibine katılan Melda Göknel Bilal, Pronet"in kurumlara yönelik yenilikçi hizmetler geliştirdiği Entegre Sistem Çözümleri bölümüne İş Geliştirme Müdürü olarak atandı.

Pronet ekibine katılmadan önce Londra merkezli, yeni medya danışmanlık ve etkinlik organizasyonu şirketi olan Anyscreen Productions"da İş Geliştirme Danışmanı ve İrtibat Müdürü olarak çalışan Melda Göknel Bilal, bundan önce ise Türkiye"nin önde gelen teknoloji kuruluşlarından Meteksan Sistem"de 2004-2008 yılları arasında İş Geliştirme Müdürü görevini başarıyla yürütmüştü.

1999 yılında Digiturk"te İnteraktif Kanallar Koordinatörü olarak çalışmaya başlayan Melda Göknel Bilal, 2001 yılında mobil veri ve iletişim servisleri alanında hizmet veren MAPCO"ya Pazarlama Yöneticisi olarak katılmış ve 2002 yılında iddaa oyunlarının işletmecisi olan İnteltek"te Pazarlama ve İş Geliştirme Müdürü olarak çalışmıştı. Bilal"in ayrıca Yıldız Teknik Üniversitesi, San Francisco Academy of Art College ve Link Multimedya gibi kurumlarda Yaratıcı Yönetmenlik"ten Eğitmenliğe farklı alanlarda da iş deneyimi bulunmaktadır.

Ortadoğu Teknik Üniversitesi"nin Mimarlık Fakültesi, Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü"nden 1993 yılında mezun olan Bilal, ardından 1997 yılında San Fransisco"daki Academy of Art College"da Interaktfi Multi Medya Bölümü"nde Arayüz Tasarımı masterı yaptı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları