17 Ekim 2021 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
BG İletişimde Yeni Müşteri
12 Temmuz 2007 Perşembe 16:53

BG İletişim'de Yeni Müşteri

BG İletişim, Temmuz 2007 itibariyle Eğitişim Kariyer Enstitüsü’nü portföyüne kattı.

Eğitişim Kariyer Enstitüsü, iletişim danışmanlığı alanında 1997 yılından beri faaliyet gösteren BG İletişim’den hizmet almaya başladı.

Eğitişim Kariyer Enstitüsü, bugünün ve geleceğin lider ve yöneticilerinin kariyer yolculuklarının her aşamasının başarı öyküleriyle dolu olmasını sağlamak ve rakipleri karşısında rekabet avantajı kazandırmak vizyonuyla 2001 yılında kuruldu. Eğitişim, alınan teorik bilgilerin pratiğe dönüştürülebilmesini sağlamak için farkındalık ve yetkinlik kazandırmak amaçlı konsept eğitim çalışmaları düzenleyen Eğitim, Danışmanlık, Kariyer Koçluğu ve İşe Yerleştirme hizmetleri sunuyor. Bunların yanında da 2006 başından bu yana kurumsal firmaların da ihtiyaçlarına yönelik, özel olarak geliştirilmiş içerikleriyle; İnsan Kaynakları, Pazarlama, Satış, Finans, İletişim, Yönetim gibi alanlarda zengin danışman kadrosu ve iş hayatından önde gelen isimlerle hizmet veriyor.

BG İletişim, aralarında Pfizer Türkiye, Johnson&Johnson Medikal Türkiye, Imperial Tobacco, Yönetmen Ferzan Özpetek, Osmanbey Tekstilci İşadamları Derneği ve Altivi.com gibi kurum ve markaların da olduğu müşterilere iletişim danışmanlığı hizmetleri sunuyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları