18 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Beyazın Saflığı Samsung Smart TV ile Evlerde
08 Ağustos 2012 Çarşamba 12:40

Beyazın Saflığı Samsung Smart TV ile Evlerde

3D deneyimini evinize getiren Samsung Smart TV, minimal tasarım ve beyaz saflığını bir araya getiriyor.

Türkiye’nin Smart TV liderlerinden Samsung Electronics, kullanıcılarına Smart TV deneyimi yaşatırken tasarım ve renk seçimiyle de evlere şıklık ve estetik katmaya devam ediyor. Samsung ES6710 Smart TV, üstün 3D deneyimi sunmanın yanı sıra; minimal tasarımı ve beyaz rengin sadeliğini evinize getiriyor.

Sade görünümü ve salonunda beyaz rengin bütünlüğünü sevenler için tasarlanan yeni ES6710 Smart TV; Ses Kontrolü, Hareket Kontrolü ve Yüz Tanıma özelliklerini sunuyor. Feng-shui anlayışına göre metal elementinin ağırlıklı olarak kullanıldığı ortamlar için önerilen beyaz; canlandırıcı, temiz, net ve taze bir enerji yayıyor. Beyaz aynı zamanda, daha parlak renklerle kombine edeceğiniz salonunuzda rahatlamanız için size gereken ortamı hazırlıyor. Yeni ES6710’un beyaz çerçevesinin yanı sıra, metalik ayaklara sahip olması da; hem bu felsefeye uyum sağlıyor, hem de şıklığından ödün vermiyor.

2D görüntüleri de 3D yayınlara dönüştürebilen yeni Smart TV modeli, aynı zamanda ailelerin birbirleriyle fotoğraf ve mesajlar paylaşabileceği Family Story, spor aktivitelerini TV ile kolayca senkronize edebilecekleri Fitness ve çocukların bir yandan eğitici programlara katılırken, bir yandan da süreç boyunca gösterdikleri gelişimi kaydedebilme olanağı sunan Kids hizmeti sunuyor.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları