28 Eylül 2021 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Bersay İletişime Yeni Müşteri
24 Eylül 2007 Pazartesi 16:35

Bersay İletişim'e Yeni Müşteri

Bersay İletişim Danışmanlığı, gayrimenkul sektörünün önemli şirketlerinden Koray Şirketler Topluluğu bünyesinde faaliyet gösteren Koray İnşaat Sanayii ve Ticaret A.Ş. 'nin iletişim danışmanlığını üstlendi

17 yıldır Türkiye"nin ve dünyanın önde gelen şirketlerine hizmet veren Bersay İletişim Danışmanlığı, 1956 yılında kurulan Koray Şirketler Topluluğu bünyesinde faaliyet gösteren Koray İnşaat Sanayii ve Ticaret A.Ş. ile çalışmaya başladı.

Gayrimenkul sektörünün önemli isimlerinden olan Koray, 50 yıllık sektör deneyimi ve 3.000.000 m²"lik inşaat tecrübesi ile aralarında Türkiye"nin en önemli mimari yapıları da bulunan birçok başarılı projeye imza attı. Koray"ın ana faaliyet alanında, yüksek yapıların, iş ve ticaret merkezlerinin, genel müdürlük binalarınin, beş yıldızlı otellerin, üniversite kampüslerinin ve özel konut projelerinin tasarımı, yönetiminin planlanması ve bu projelerin anahtar teslimi inşaa edilmesi bulunmaktadır.

Hem Türkiye"de hem yurtdışında gerçekleştirdiği projelerle, gayrimenkul piyasasında yeni kavramların gelişmesine öncülük eden Koray, ülkemizin önde gelen pekçok özel ve resmi kuruluşun, ihtiyaç duydukları binaların yapımı için tercih noktası oldu.

Sabancı Center, Yapı Kredi Plaza, Karum Alışveriş Merkezi, Neo Alışveriş Merkezi, Sabancı Üniversitesi, Ürdün King"s Academy, Moskova Vergi Dairesi Kompleksi, Ankara Sheraton, Adana Hilton SA, Eliyeşil Villaları, Vaniköy Villaları, Elit Residence, İstanbul - İstanbul, Ev-İdea, İstanbul Bis, İstanbul Zen, Kasaba, Natura Evleri, Koray markasının hem ülkemizde hem de yurtdışında inşa ettiği önemli projeler arasında gösterilebilir.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları