25 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
BenQdan Tasarım Ödüllü LCD Monitör
08 Ağustos 2008 Cuma 14:37

BenQ'dan Tasarım Ödüllü LCD Monitör

BenQ V2400W, tasarımı ile sofistike ve stil sahibi kişileri hedef alan yeni bir yaşam tarzı yaratıyor.

Dünyanın en elit şirketlerinin sahip olduğu, uluslararası prestijli IF tasarım ödülüne layık görülen BenQ V2400W, benzersiz asimetriği, dünyanın en ince 24" LCD monitör tasarımı ve B-2 casus bombalama uçağının aerodinamik kıvrımları ile göz dolduruyor. BenQ V2400W, dinamik enerji, kinetik güzellik ve geleneksel olmayan perspektifinin bu eşsiz bileşimi ile teknolojiyi faydanın ötesine taşıyarak kişisel zevki, sosyal kimliği ve yaşam tarzını yansıtan zengin bir sanat eseri haline dönüştürüyor. BenQ V2400W"nun, yeni RHCM enjeksiyon teknolojisi ve Full HD 1080p desteği gibi gelişmiş teknolojik özellikleri bile, ürünün görsel çekiciliğe sahip tasarımının ön plana geçmesini engelleyemiyor.

BenQ V2400W, güzelliği, seçkinliği, kişiselliği ve lüksü simgeleyen tasarımı ile sektörü bir adım daha ileriye taşıyor. BenQ V2400W"nun modern kıvrımları, yeni biçim ve tasarımların oluşturulmasını sağlayan gelişmiş Rapid Heat Cycle Molding (RHCM) enjeksiyon teknolojisi sayesinde oluşturulabiliyor. BenQ, tasarımda hayal gücünün ortaya koyması haricinde, ileri teknolojisi ile daha düzgün, dayanıklı ve sağlam kasalar da üretebiliyor.

Ayağın metalik parçalarla sürtünmesi, sağ taraflı standın 24" geniş ekranı destekleyebilmesini, görüntü açılarının istenen şekilde ayarlanabilmesini sağlayabilecek şekilde tasarlanan BenQ V2400W, parlak piyano siyah yüzeyi ile lüks statüsünü öne çıkarıyor. BenQ V2400W"nun en kalın noktası bile sadece 2.44" kalınlığa sahip olup aynı zamanda kendisinden sonra en ince monitörden %21 daha ince olması ürünü dünyanın en ince 24" geniş ekran LCD"si haline getiriyor.

BenQ V2400W, mavi LED ışıklı dokunmatik tuş takımı ile kolayca kumanda edilebiliyor. HDCP destekli HDMI, DVI-D ve VGA girişleri geleceğin yüksek çözünürlüklü bağlantı kalitesini ve uyumunu sağlarken; BenQ"nun Senseye+Photo™ Human Vision teknolojisiyle de son derece canlı,net ve parlak renkler sunuyor. BenQ V2400W, beş standart görüntü modu Dynamic, Photo, Standart, Movie ve SRGB ile tek bir düğmeden görüntünün optimize edilmesini daha kolay hale getiriyor.

BenQ V2400W, NSTL özelliği ile monitörden yazıcıya, dijitalkamera ve bütün görsel araçlara üstün renk iletimi sağlıyor. BenQ V2400W aynı zamanda 4000:1 Dinamik Kontrast Oranı da siyahı yeni düzeylere yoğunlaştırarak, en ince görüntü detaylarını bile son derece açık ve net bir şekilde ortaya koyuyor. Videoların detaylarındaki olası gölgeleri ortadan kaldırmak ve canlı bir görüntü vermek amacıyla BenQ V2400W, süper hızlı 2MS GTG tepki süresi sağlayan, BenQ"nun gelişmiş Hareket Hızlandırıcı (AMA) teknolojisinden yararlanıyor.

BenQ V2400W, FULL HD 24" bir monitör için oldukça uygun olan 799 USD+KDV son kullanıcı fiyatıyla raflardaki yerini aldı.

BenQ Konforlu Garanti
BenQ 2005 yılından bu yana Joybook Dizüstü bilgisayarları, projektörleri ve LCD Monitörlerine konforlu garanti sunmaktadır. (0 216) 554 95 95 BenQ Destek Hattı"na arızası bildirilen ürün, Türkiye"nin neresinde olursa olsun bildirilen adresten, ürünün orijinal kutusu ile ambalajlanarak alınıyor, hiçbir ücret ödenmeden servise ulaştırılıyor, sorun giderildikten sonra tekrar adrese teslim ediliyor.

(A1Haber)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları