18 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Bekodan Antalyada 4 Yeni Mağaza
13 Temmuz 2011 Çarşamba 10:28

Beko'dan Antalya'da 4 Yeni Mağaza

Yeni mağaza konseptini geçtiğimiz yıl İstanbul'da müşterileriyle buluşturan Arçelik A.Ş., Beko markasıyla konsept mağaza formatını Antalya’ya da taşıdı.

İleri mağazacılık uygulamaları ile tüketici deneyimini en üst düzeye çıkarmak üzere, yeni mağaza konseptini geçtiğimiz yıl İstanbul'da müşterileriyle buluşturan Arçelik A.Ş., Beko markasıyla konsept mağaza formatını Antalya’ya da taşıdı. Beko, Antalya ve Manavgat’ta 4 yeni konsept mağaza açtı.

6 Temmuz’da Manavgat’ta gerçekleşen BFS Ltd. ve 7 Temmuz’da Kumluca'da gerçekleşen Avşarlar Ltd. Şti. ve Antalya’nın merkezinde gerçekleşen Eren Ticaret ve Cem Turizm Ltd. Şti. mağazalarının açılışlarına Arçelik A.Ş. Türkiye, Ortadoğu, Afrika, Türki Cumhuriyetler Satış Genel Müdür Yardımcısı Şirzat Subaşı ve Beko Satış Direktörü Ercüment Gülşen katıldı. Açılışlarda ayrıca; Muratpaşa Belediye Başkanı Süleyman Evcilmen, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, Avsallar Belediye Başkanı Hüseyin Evren Görgülü ve CHP İl Başkanı Özer Ülkerler de hazır bulundu.

Antalya’da hizmete açılan Beko konsept mağazalarında; tamamı ileri mağazacılık teknikleri ve uygulamaları ile, ürünler yeni trendlere uygun alanlarda ve yaşam ortamlarında, satış alanları en etkin şekilde kullanılarak sergileniyor. Elektronikten beyaz eşyaya, mutfaktan küçük ev aletlerine ve ısıtma-soğutma sistemlerine kadar geniş ürün yelpazesi ile tüketici ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde toplam çözümler öneriliyor.

Ürün özelliklerinin ve kampanyaların mağazalarda tüketiciler tarafından doğrudan takip edilmesini mümkün kılan interaktif ekranlar, üstün teknolojik çözümler ile donatılmış en yeni ürünler öne çıkan özellikler arasında yer alıyor. Konsept mağazaların vitrininde müşterilere verilen mesajlarla bu alan önemli bir iletişim noktası olarak kullanılıyor.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları