25 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
BEKO LCD Televizyonlara Ödül
11 Ocak 2008 Cuma 11:22

BEKO LCD Televizyonlara Ödül

BEKO, Piano Serisi 100 Hz LCD televizyonları ile, CES Tasarım ve Yenilik Ödülü'nün sahibi oldu

Beko Piano Serisi 100Hz LCD televizyon, tüketici elektroniğinde dünyanın en saygın ticaret fuarlarından biri olan, 2007 yılında 140 ülkeden 2.700 firmayı ve 27 bini ABD dışından sektördeki 145 bine yakın profesyoneli ağırlayan dünyanın en büyük tüketici elektroniği sergisi CES"de, 2008 CES Tasarım ve Yenilik Ödülü'nün sahibi oldu.

İlki 1967 yılında New York"ta yapılan CES, bu sene Las Vegas"ta üç lokasyona dağıtılmış 170,000 metrekare kapalı alanda gerçekleştirilecek. 1989 yılından bu yana, tüketiciye yönelik teknolojik ürünler geliştiren firmaların en yeni ürünlerine verilen "Tasarım ve Yenilik Ödülü", bağımsız endüstriyel tasarımcılar, mühendisler ve ticari basın üyelerinden oluşan seçkin bir jüri tarafından belirleniyor.

Tüketici elektroniği sektöründeki en son ürün kategorilerinde, en yenilikçi ve en iyi tasarıma sahip ürünlere verilen, alanındaki en prestijli ödüllerden biri olan 2008 CES Tasarım ve Yenilik Ödülü, bu ürünlerde hem kaliteyi hem de üstün teknolojiyi simgeleyen bir işaret niteliği taşıyor.

BEKO Piano Serisi 100Hz LCD Televizyon, video display kategorisinde 2008 CES Tasarım ve Yenilik Ödülü"nü kazandı.

En iyi inovasyon, Ev aletleri, Entegre ev sistemleri, Kablosuz iletişim, Ev sinema ses sistemleri, Telefon, Elektronik oyunlar gibi 31 farklı kategoride verilen 2008 CES Tasarım ve Yenilik Ödülü'nü, Beko Piano Serisi LCD televizyon, Video display kategorisinde kazandı.

2008 CES Tasarım ve Yenilik Ödülü sahipleri, saygın medya mensuplarının katılımıyla, 13 Kasım 2007 tarihinde New York"ta düzenlenen basın toplantısı - International CES Press Review'da resmi olarak duyuruldu. Her kategoride ödül amaya hak kazanan ürünler, 7 - 10 Ocak 2008 tarihleri arasında Las Vegas"ta gerçekleşecek Uluslararası CES sergisi öncesinde; 5 Ocak 2008"de Sands Sergi Sarayı"nda düzenlenen CES Unveiled'de basın mensuplarına tanıtıldı.

Beko markalı televizyonlar, hem üstün teknolojisini ve tasarımını hem de global pazardaki rekabet gücünü kanıtlayarak, uluslararası arenada saygın kuruluşlarca birçok ödüle layık görüldü. Sektöründeki gelişmeleri rakiplerinden bir adım önde takip eden BEKO markası, ürünlerinde üstün kalite, özgün tasarım ve kullanım kolaylığı ile birlikte geniş dağıtım ağı ve satış sonrası servis sayesinde tüketicilerine ayrıcalıklı hizmet sunuyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları