23 Ekim 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
BEITraining Türkiyede Ofis Açtı
04 Temmuz 2007 Çarşamba 11:32

BEITraining Türkiye'de Ofis Açtı

Merkezi Almanya’da bulunan ve 11 Avrupa ülkesinde 27 adet Franchise’ı olan eğitim şirketi BEITRAINING, Türkiye’de Ofis açtı.

Almanya’nın Nürnberg şehrinde 1996 yılında kurulan ve iş dünyasında verdiği kişisel performans arttırıcı eğitimleri ile tanınan Business Education International (BEI), Avrupa’daki 12. ülke merkezini Türkiye’de açtı. 1990 yılından beri inşaat ve gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren ANT GRUBU tarafından kurulan BEITÜRKİYE, tüm Avrupa’da olduğu gibi Türkiye’de de franchise yöntemiyle büyümeyi planlıyor.

BEITÜRKİYE’nin CEO’su Şule Öztaş, “Almanya başta olmak üzere Avrupa’nın birçok ülkesinde uygulanan, kişi ve kurumlara sağladığı yüksek verim ile başarıya ulaştıran bu eğitim sistemini Türkiye’ye getirmekten kıvanç duyuyoruz” dedi. Önümüzdeki dönemlerde 60 Bölgesel Eğitim Merkezi kurarak 540 Eğitmen/Pazarlamacı ile eğitim hizmetlerini yürütmek istediklerini belirten Öztaş, BEITÜRKİYE olarak, Almanya ve Türkiye’deki eğitim uzmanlarıyla bu sistemi Türkiye’ye uyarladıklarını açıkladı.

İş modeli olarak Franchise sistemine sahip olan BEI, eğitim sonrası takiplere odaklanmış aralıklı eğitimler vererek, eğitim katılımcılarını kısa süreli sonuçlar yerine uzun süreli takipler ile geliştiriyor. Farklı seviyelerdeki şirketlere hizmet vermek için uygun iş deneyimi olan ekiplerle çalışan BEI, kişilerin ve kurumların başarı hedeflerine ulaşmasında rehberlik yapıyor.


BEITRAINING Hakkında

Business Education International (BEI), 1996’da Almanya’nın Nürnberg şehrinde Perakende, Gayrimenkul ve Franchise Satışı, Satış Yönetimi ve Franchise Geliştirme konusunda uzman olan Uluslararası Konuşmacı ve İş Danışmanı Rodman Gil Ostrander tarafında kuruldu. İngiltere, Avusturya, Hollanda, Yunanistan başta olmak üzere 12 Avrupa ülkesinde faaliyette bulunan BEI, sosyal gelişmeler ve ekonomik çözümler alanında verdiği kişisel eğitimlerle Avrupa’da lider durumda. BEITRAINING, İş Kurma, Ekip Yönetme, Takım Oluşturma, Farklı Sektörlerde Satış, Çalışan Oryantasyonu ve Akıl Hocalığı, Eğitim ve Koçluk Uygulamaları, Motivasyon ve Elde Tutma Prosedürleri, Organizasyon ve Memnuniyet Faktörleri konusunda eğitimler veriyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları