29 Temmuz 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
BEI Türkiyeden KOBİ Eğitimleri
02 Ağustos 2007 Perşembe 11:52

BEI Türkiye'den KOBİ Eğitimleri

KOBİ’lerin performanslarını arttırmaya yönelik eğitimler veren BEI, Türkiye’deki eğitimlerine başladı

Merkezi Almanya’da bulunan iş dünyasında verdiği kişisel ve kurumsal performans arttırıcı eğitimlerle tanınan BEI, Avrupa’daki 12. ülke merkezini Türkiye’de açtıktan sonra KOBİ’lere yönelik eğitimlerine başladı. İlk eğitimler BEI’ın Türkiye’de ofis açması nedeniyle İstanbul’a gelen BEIGROUP’un kurucusu, Uluslararası Konuşmacı ve İş Danışmanı Kanadalı Rodman Gil Ostrander tarafından veriliyor.

BEITÜRKİYE, KOBİ’lere yönelik ilk eğitimlerine 31 Temmuz’da başladı. Özellikle markalı emlak şirketlerinin Türkiye’ye gelmesi ve mortgage’ın ülkemizde de uygulanmasından sonra cazip hale galen gayrimenkul danışmanlığına yönelik Gayrimenkul Satış Yönetimi – İleri Broker Eğitimi (Real Estate Sales Management©) büyük ilgi gördü. Emlak danışmanı ve gayrimenkul ofisi sahibi bir gruptan oluşan katılımcılara özellikle etkili recruiting stratejisi, saha eğitimi ve düzenli tekrarlar sonuçları nasıl değiştirir, en iyi çalışanı seçmek için test sistemi, yönetim konumunun işletme sorumlulukları ve çalışanların verimliliği ve motivasyonu nasıl yükseltilir gibi konularda eğitimler verildi. Ayrıca katılımcılara, işlerini nasıl büyütecekleri ve pazarı nasıl kontrol altında tutabileceklerinin bilgisi verildi.

Eylül’de İki Eğitim Birden: Zamanda Önceliklerin Planlanması ve Kişisel Başarıya Ulaşma (11-16 Eylül)

İşletmelerde daha etkili organizasyon becerileri kazanmayı ve daha etkili çalışma zamanı üretmeyi amaçlayan Zamanda Önceliklerin Planlanması (Priorities Organization Planning©) eğitiminde özellikle günlük kişisel ve profesyonel hedeflerin nasıl dengede tutulacağı konuları işleniyor. Kişi ve kurumların güçlü ve zayıf yönlerinin ortaya çıkarıldığı eğitimlerde, değişim sürecinin anahtarları, sağladığı faydalar ile Yapılacak işleri nasıl dağıtmalı ya da karşılamalı?, Belirlenen süreçte nasıl bir hedef belirlenir? gibi soruların cevapları veriliyor.

Kişisel Başarıya Ulaşma (Achieving Personal Success©) eğitiminin temelini ise Carpe Diem (günü yaşa) kavramı oluşturuyor. İstanbul dışında ikincisi gerçekleştirilen bu seminer, bilimsel bilgiler, teknikler ve uygulamalarla her zaman olmak istenilen o yeni insana kişiyi ulaştıracak yeni alışkanlıklar, tutumlar ve kişisel imaj kazandırmayı amaçlıyor. Daha fazla kişisel sorumluluğun başarıları olumlu yönde etkilediğinin altı çizilen eğitimde problemleri çözmek ve onları karşılamak için becerilerin nasıl kullanılacağının bilgisi veriliyor.

BEITÜRKİYE’nin faaliyetleri hakkında açıklamalarda bulunan şirketin CEO’su Şule Öztaş, “Ülkemizde KOBİ’lere yönelik eğitimlerdeki büyük eksiklik nedeniyle bu konuda uzman olan BEI’ı Türkiye’ye getirmeye karar verdik. KOBİ’lere verilecek performans arttırıcı eğitimlerle hem kurumsal yapıları güçlendirilecek hem de mali açıdan daha verimli hale gelmeleri sağlanacak” dedi. Franchise yöntemiyle Bölgesel Eğitim Merkezleri kurmayı planlayan BEITÜRKİYE, başlangıç olarak verilen bu eğitimlerle franchise almak isteyen girişimciler için örnekler oluşturmak istiyor. KOBİ’lerin yoğun faaliyet gösterdiği bölgelerde önümüzdeki dönemde franchise vererek 60 Eğitim Merkezi Kurmayı hedefleyen BEITÜRKİYE, 540 Eğitmen/Pazarlamacı’yı da buralarda istihdam etmeyi amaçlıyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları