24 Temmuz 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Bayim Olur Musun 5. Kez Düzenleniyor
01 Kasım 2007 Perşembe 14:19

Bayim Olur Musun 5. Kez Düzenleniyor

Türkiye’nin alanında ilk ve tek fuarıBayim Olur musun? Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı’nın 5.si 13-16 Aralık 2007 tarihlerinde.

Medyafors Fuarcılık, UFRAD (Türkiye Franchising Derneği) işbirliği ile düzenlenen, Bayim Olur musun? 5. Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı 13 - 16 Aralık 2007 tarihlerinde, İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek. Bayim Olur Musun? Gazetesi ve Expochannel TV sponsorlukları ile düzenlenen Fuar, Türkiye’den ve yurtdışından bayilik veya franchising vermek isteyen firmalarla, bu yönde iş kurmak / geliştirmek isteyen girişimcileri bir araya getiriyor.

Fuarda girişimcilere yönelik olarak; UFRAD (Türkiye Franchising Derneği) tarafından, yatırım için en çok nelere ihtiyaç duyulabileceği, bir yatırıma girerken en çok nelere dikkat etmek gerektiği gibi konuları içeren, çeşitli başlıklarda seminerler düzenlenecek.

Dünyanın farklı ülkelerinden katılımcı ve ziyaretçileri ile giderek uluslararası bir boyut kazanan fuara Almanya’dan ülkemizde master franchise altyapısını incelemek üzere 20 kişilik bir delegasyon katılacaktır. 13 Aralık günü saat 12:00’de ses getirecek bir açılış töreni gerçekleşecektir. Açılışta Türkiye’nin önde gelen isimleri ve Alman Firma yetkililerinden iki kişi konuşma yapacak, ardından plaket töreni ve protokol gezisi gerçekleşecektir.

Yabancı yatırımcıları Türkiye’ye getirme, pazar payı büyütme, yeni ortaklıklar sağlama gibi fırsatlar sunan fuar, girişimciliği destekleyerek ülke ekonomisine katma değer sağlayan fuar, gerçek bir iş platformu olacak.

Fuarın katılımcı profili şöyle:

• Türkiye genelinde franchise ve bayilik veren / vermeyi hedefleyen firmalar.
• Yurtdışından Türkiye’de bayilik ve franchise vermek isteyen markalar.
• Yurtdışından Türkiye’de master franchise vermek isteyen markalar.
• Türkiye’den yurtdışına bayilik ve franchisding vermek isteyen kuruluşlar
• Bayilik ve franchise sistemine hammadde ve tedarik sağlayan firmalar.
• Sisteme finans, hizmet ve donanım sağlayan kuruluşlar.

Fuarın ziyaretçi profilini ise genel olarak; kendi işini kurmak isteyen girişimciler, bayilik-franchise ile işini büyütmek isteyen girişimciler, daha kârlı bir sektöre geçmek isteyen işletmeciler, uygun yerini kendi işletmek isteyen gayrimenkul sahipleri, kendi markasına sahip olmak isteyenler, franchise ve bayilik sistemine mal ve hizmet verenler gibi kitleler oluşturuyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları