21 Ocak 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Başarıya Yürüyenler Seçiliyor
30 Aralık 2010 Perşembe 13:00

"Başarıya Yürüyenler" Seçiliyor

"Keep Walking" felsefesinden doğan ve gelenekselleşen "Başarıya Yürüyenler" yarışması Johnnie Walker ve Capital'in işbirliği ile düzenleniyor.

Türkiye"nin 40 yaş ve altındaki en başarılı genel müdürlerinin seçileceği "Başarıya Yürüyenler" yarışması başladı. İş dünyası tarafından her sene artan bir ilgiyle takip edilen yarışmanın internet üzerinden yapılan oylaması 15 Aralık"ta başladı. Yarışmanın birincisi, Johnnie Walker"ın anavatanı İskoçya"ya giderek, John Walker"ın müthiş hikâyesinin izini sürecek.
Dünyanın lider viski markası Johnnie Walker"ın, iş dünyasının önde gelen dergisi Capital ile birlikte gerçekleştirdiği "Başarıya Yürüyenler""de büyük heyecan başladı. Türkiye'nin 40 yaş altındaki başarılı genel müdürlerinin seçileceği projede bu yıl yine büyük çekişme yaşanacak. Başarılı müdürlerin internet üzerinden oylaması 15 Aralık tarihinde başladı.
Bu yıl 6. Kez düzenlenen "Başarıya Yürüyenler" yarışmasına, geçtiğimiz yıl internet üzerinden yapılan oylamaya 100 binin üzerinde katılım oldu. Bu yıl yenilikler katılarak tasarlanan www.basariyayuruyenler.com sitesinde yarışmaya katılan adayların ilham veren başarıya yürüyüş hikayelerine ulaşabilirsiniz. Mevcut adaylara site üzerinden oy verirken öne çıkan onları başarıya taşıyan özelliklerini de oylamak mümkün olacak. 15 Ocak tarihine kadar yarışma için "yeni bir aday önerin" formu ile de isteyenler kendi adayları olan genel müdürleri de önerebiliyorlar. Ayrıca, Facebook üzerinden de yarışmayla ilgili gelişmeler takip edilebiliyor: www.facebook.com/basariyayuruyenler
Adaylara ya da önerilen isimlere verilecek oylar, finale katılacak isimleri belirliyor. Yaklaşık 2,5 ay sürecek değerlendirmede, en çok oyu alan 10 yarışmacı, iş ve akademi dünyasının önde gelen isimlerinden oluşan jüri tarafından değerlendirilecek. Jüri genel müdürlerin yönettikleri projelerden kariyerlerine, şirket karlılığı ve itibarına yaptıkları katkıya, kadar başarıya yürüyüşlerindeki hemen her adımı titizlikle inceleyecek.
Büyük bir çekişmenin yaşandığı geçen yılki yarışmada Groupama Emeklilik Genel Müdürü Yılmaz Yıldız birinci, Fillo Kargo Genel Müdürü Serkan Akbudak ikinci, T-Box Genel Müdürü Doğan Kaşıkçı ise üçüncü olmuştu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları