05 Ağustos 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Başarılı Dört Öğrenci Paris Yolcusu
26 Şubat 2008 Salı 16:45

Başarılı Dört Öğrenci Paris Yolcusu

Total, Total Yaz Okulu'nda dört Türk öğrencinin de yer aldığı dünyadan 100 başarılı öğrenciyi, Paris'te konuk ediyor.

Total, Total Yaz Okulu adı altında Afrika"dan Avrupa"ya tüm dünyadan 100 başarılı öğrenciyi, enerji ile ilgili ana konuları analiz etmek ve tartışmak amacıyla Paris"te konuk ediyor. Total Üniversitesi"ne bağlı olarak grubun eğitim faaliyetlerinin en önemli taşlarından birini oluşturan yaz okulunda öğrenciler Total yöneticileri ve sektör uzmanları ile biraraya geliyor. Üniversite öğrencilerinin katılımı ile gerçekleştirilecek toplantı kapsamında Türkiye için ayrılan 4 kişilik kontenjan (İspanya: 2, Kanada: 3, Norveç: 2) Total"in Türkiye"ye verdiği önemin de bir göstergesi niteliğinde.

Paris yakınlarında 29 Haziran - 5 Temmuz 2008 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Total Yaz Okulu'nda ele alınacak konular, Ekonomi, Jeopolitik, Enerji Çeşitliliği, Çevre ile Sosyal ve Yönetimsel Sorumluluk gibi beş ana başlıkta toplanıyor. Yaz Okulu sonrasında Total Oil Türkiye"de staj yapma imkânı da bulacak öğrenciler, uluslararası lider şirketlerin karşılaştığı stratejik zorlukları tanıma ve enerji sektörünün uzmanları ile birlikte çalışma fırsatını ve bu bilgi birikimini iş hayatına taşıma şansını yakalayacaklar.

Fransa"daki eğitime katılabilmek için üniversitlerin üçüncü veya dördüncü sınıf öğrencisi olmak, ileri seviyede İngilizce bilmek, , sorumluluk sahibi ve farklı kültürlere saygılı olmak, disiplinli, açık fikirli ve girişken özellikli olmak gerekmektedir. Ayrıca yaz okuluna katılan öğrenciler yapacakları sunumlar ile de Türkiye"nin tanıtımına katkıda bulunacaklar.

25 Şubat - 25 Mart 2008 tarihleri arasında Türkiye"nin çeşitli üniversitelerinde tanıtımları yapılacak olan Total Yaz Okulu"na katılacak öğrenciler Nisan 2008"de açıklanacak.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları