23 Ekim 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Barem Yöneticilerine Yetkinlik Envanteri
30 Ocak 2008 Çarşamba 14:08

Barem Yöneticilerine Yetkinlik Envanteri

Assessment Systems, Barem Research International’ın yönetim ekibine yönelik olarak özel bir yetkinlik ve liderlik envanteri çalışması gerçekleştirdi.

Ölçme ve değerlendirme alanında öncü kurumlar arasında yer alan Assessment Systems ile Banu Gökçül işbirliğiyle ülkemizin köklü araştırma firmalarından Barem Research International’ın yönetim ekibine yönelik özel bir çalışma gerçekleştirildi. 25. yılını, Barem25 olarak adlandırdığı toplam kalite yönetimi projeleriyle kutlayan Barem Research International, bu çerçevede “yöneticiler için kişisel gelişimi hedefleyen koçluk” programı uyguluyor. Bu kapsamda Barem Research International yönetim kadrosu, Assessment Systems uzmanları tarafından güçlü ve geliştirilmesi gereken liderlik özellikleri itibariyle değerlendirmeye tabi tutuldu. Programa katılan yöneticiler, 12 hafta boyunca Banu Gökçül tarafından sunulan koçluk seanslarına dahil oldular.

Barem Research International’ın tüm yönetim ekibine Assessment Systems tarafından EICOM Yetkinlik Envanteri ve EILEAD Liderlik Tarzları Envanteri uygulandı. Elde edilen envanter sonuçlarından, Barem25 projeleri çerçevesinde firmanın yönetim ekibine sunulacak koçluk programının içeriğinin, her bir yönetici için özel unsurlar içerecek ve kişiye özel gelişim programı uygulanacak şekilde oluşturulması hedefiyle yararlanıldı. Koçluk programının tamamlanmasından 3 ay sonra Barem Research International yöneticileri Assessment Systems tarafından tekrar değerlendirilerek, koçluk uygulamasının kendilerine neler kazandırdığını görebilme imkanına kavuşacaklar.


Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları