08 Mayıs 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Barcelonaya SinekKaydı Yolculuk
01 Nisan 2011 Cuma 11:12

Barcelona'ya SinekKaydı Yolculuk

Philips, SensoTouch tıraş makinesi kampanyası kapsamında Facebook sayfasına koyduğu Philips ile SinekKaydı oyununu kazananlara Barselona yolculuğu fırsatı veriyor.

Ülkemizde sosyal medyayı en iyi kullanan markalardan biri olan Philips Türkiye, SensoTouch tıraş makinesi kampanyası dahilinde uygulamalarına bir yenisini daha ekleyerek Facebook sayfasındaki Philips ile SinekKaydı oyununu hayranlarıyla buluşturdu.

Sosyal medyaya oldukça önem veren bir marka olan Philips, daha önceki birçok sosyal medya uygulamasının yanına Yeni Philips SensoTouch tıraş makinesi kampanyası için oluşturulan Philips ile SinekKaydı oyununu koyarak Facebook sayfası hayranlarının heyecanlı ve eğlenceli zaman geçirmesine fırsat veriyor. Üstelik oyunu başarıyla tamamlayıp en kısa sürede en çok sakalı kesenler de İspanya"ya, Barcelona - Deportivo maçına gidiyor. Philips Türkiye Facebook hayran sayfasına ve Philips ile SinekKaydı oyununa www.facebook.com/PhilipsTurkiye adresinden ulaşılabiliyor.

Philips"in sosyal medya ajansı Dekatlon Buzz"ın geliştirdiği Philips ile SinekKaydı oyununa katılan kullanıcılar, ilk önce karşılarına çıkan SensoTouch tıraş makinesine binmiş sineği yön tuşlarıyla hareket ettirerek parkur üzerindeki sakalları kesmeye çalışıyorlar. SensoTouch tıraş makinesinin özelliklerine atıfta bulunan oyunda, kıvrımlı yüz, köpüklü ve jelli yüz ile farklı sakal boylarına sahip yüz parkurları oyuna farklı bir eğlence katıyor. Dört hafta sürecek olan oyunun amacı ise en kısa sürede en çok sakalı keserek en çok SensoPuan"ı toplamak. Bunu başaran oyunculardan, dört hafta sonunda oyunu ilk üçte tamamlayanlar, 15 Mayıs"ta, İspanya Nou Camp"te, dünyanın en iyi takımlarından Barcelona"yı Deportivo"ya karşı oynayacağı maçta izleme fırsatı yakalıyorlar. Her hafta sonunda ilk üçe girenler ise Philips"ten SensoTouch tıraş makinesi kazanıyor. Philips Türkiye, ülkemizde sosyal medyayı en aktif kullanarak tüketicisiyle güçlü iletişim kuran markalardan biri olarak dikkat çekiyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları