24 Temmuz 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Baltıklara Yönetici Transferi
07 Ocak 2011 Cuma 11:23

Baltıklar'a Yönetici Transferi

Türk Henkel Çamaşır ve Ev Bakım Ürünleri Zincir Mağazalar Müdürü Töre Birol, Baltıklar'a atandı.

Denetim Uzmanlarına Rehber
Cisco'dan Yıllık KSS Raporu
2010 Yılında Satınalma Rekoru
Pronet'ten Fikirlere Hediye

Henkel Baltıklar Çamaşır ve Ev Bakım Ürünleri Genel Müdürlüğü görevine Türk Henkel"den Töre Birol getirildi. Birol, Türk Henkel Çamaşır ve Ev Bakım Ürünleri bölümünde Zincir Mağazalar Müdürü olarak görev yapıyordu.

İstanbul Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümü mezunu olan Töre Birol, yüksek lisans eğitimini Oxford Üniversitesi Uluslararası İşletme bölümünde tamamladı. Profesyonel kariyerine 2001 yılında Koç Holding bünyesinde faaliyet gösteren Düzey Pazarlama A.Ş."de Pazarlama Ürün Müdürü olarak başladı, daha sonra BP"de Bölge Satış Müdürlüğü görevini üstlendi.

Bir süre Nielsen'de Müşteri Yöneticisi olarak çalışan Töre Birol, 2006 yılında Türk Henkel"e katıldı ve bugüne kadar Ticari Pazarlama, Kategori Yönetimi, Uluslararası Müşteriler Grup Müdürlükleri ve Türkiye Zincir Mağazalar Müdürlüğü görevlerinde bulundu.

Töre Birol, Baltık ülkeleri Çamaşır ve Ev Bakım Ürünleri Genel Müdürü olarak yeni görevinde Estonya, Letonya, Litvanya ve Rusya Kaliningrad"dan sorumlu olacak.

Tüm dünyada 50.000"den fazla çalışanı bulunan Henkel, faaliyetlerini üç iş alanında toplamıştır: Çamaşır ve Ev Bakım ürünleri, Kozmetik/Kişisel Bakım ve Yapıştırıcı Teknolojileri.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları