27 Ekim 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Bakanlıklarda Atamalar
23 Temmuz 2008 Çarşamba 13:22

Bakanlıklarda Atamalar

Bakanlıklarda yapılan atamalara ilişkin kararlar Resmi Gazete'de yayımlandı.

Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlanan atama kararlarına göre; Tasfiye İşleri Döner Sermaye İşletmeleri Genel Müdürlüğü"nde, Diyarbakır İşletme Bölge Müdürlüğü"ne, Ankara İşletme Bölge Müdürü İhsan Şenol Altan getirilirken, Ankara İşletme Bölge Müdürlüğü"ne, İzmir İşletme Bölge Müdürü Kadir Turgutlu, İzmir İşletme Bölge Müdürlüğü"ne de, İstanbul İşletme Bölge Müdürü İsmail Vural atandı.

Türkiye İstatistik Kurumu Zonguldak Bölge Müdürlüğü"ne İstatistik Müşaviri Şeref Demirtaş; Devlet Planlama Teşkilatı Müsteşarlığı"nda Daire Başkanlıklarına, Planlama Uzmanları Dr. Ahmet Sabri Eroğlu, Anıl Yılmaz, Kenan Ecevit ve Mehmet Tarakçıoğlu atandı.

İçişleri Bakanlığı"nda Mülkiye Başmüfettişliği"ne, Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Uzmanı Dr. Atilla Şahin getirildi.

Bayındırlık ve İskan Bakanlığı"nda, Muş Bayındırlık ve İskan Müdürü Ayhan Uçak başka bir göreve atanmak üzere bu görevinden alınırken, yerine Diyarbakır Bayındırlık ve İskan Müdürü Kenan Şengül atandı.

Sağlık Bakanlığı"nda, Malatya İl Sağlık Müdürlüğü"ne Dr. Hacı Bayram Zengin getirilirken; Tarım ve Köyişleri Bakanlığı"nda, Tarımsal Üretim ve Geliştirme Genel Müdür Yardımcılığı"na, TEKEL A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Erdoğan, Bakanlık Müşavirliği"ne Müsteşar Yardımcısı Ali Eroğlu atandı. Et ve Balık Kurumu Genel Müdürlüğü Yönetim Kurulu Üyeliklerine ise, Dış İlişkiler ve Avrupa Birliği Koordinasyon Dairesi Başkanı Dr. Mustafa İmir ve Kerem Akgündüz getirildi.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı"nda, Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı Yönetim Kurulu Üyeliğine (Bakanlık Temsilcisi) Sinan Özkan atandı.

Çevre ve Orman Bakanlığı"nda, Ağaçlandırma ve Erozyon Kontrolü Genel Müdürlüğü"ne, Ağaçlandırma ve Erozyon Kontrolü Genel Müdür Yardımcısı Hanifi Avcı atanırken, Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü Adana VI. Bölge Müdürlüğü"ne, Edirne XI. Bölge Müdürü Numan Doğan Gündüz, Edirne XI. Bölge Müdürlüğü"ne de Yakup Başoğlu atandı.

Milli Eğitim Bakanlığı'nda Ticaret ve Turizm Öğretimi Genel Müdürlüğü görevini vekaleten yürüten, fakat kadrosu Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü görevinde olan Sadettin Sabaz, Ticaret ve Turizm Öğretimi Genel Müdürlüğü görevine asaleten atandı. Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü görevini vekaleten yürüten buna karşın üniversitede görevli bulunan Prof. Dr. İbrahim Özdemir"de asaleten Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü görevine getirildi.

(ANKA)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları