27 Ocak 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Bahçeşehirde Çağrı Merkezi Temsilciliği Eğitimi
08 Şubat 2012 Çarşamba 12:23

Bahçeşehir'de Çağrı Merkezi Temsilciliği Eğitimi

Bahçeşehir Üniversitesi, Beşiktaş Belediyesi ve İŞKUR ortaklığı ile başlatılacak olan program ile çağrı merkezi sektörünün ihtiyaç duyduğu müşteri temsilcileri iş garantili eğitimden geçirilecek.

Teknolojinin her geçen saniye daha fazla yön verdiği iş hayatında klasik müşteri hizmetleri süreçleri, yerini müşterinin istediği anda ulaşıp hizmet alabildiği çağrı merkezlerine bıraktı. Çağrı merkezi sektörü, Türkiye’nin en genç ve en hızlı büyüyen sektörleri arasında yer alıyor.

Günümüzde çağrı merkezinde görev almak ‘geçici’ bir iş olarak değil, pek çok sektörden farklı, gençlerin kariyer basamaklarını hızla tırmanarak yönetici konumuna gelebilecekleri bir iş alanı olarak dikkat çekiyor. Çağrı merkezinde müşteri temsilcisi olarak işe başlayan bir çalışan, yaklaşık olarak bir buçuk yıl içinde takım lideri pozisyonuna gelebiliyor.

ÜCRETSİZ VERİLEN BU EĞİTİMİN SONUNDA, BAŞARILI OLAN HER ÜÇ KURSİYERDEN BİRİNE
BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ TARAFINDAN İSTİHDAM İMKANI SAĞLANACAK

Kursiyerlere müşteri ilişkileri, iletişim, ikna, diksiyon, etkili konuşma, pazarlama -satış, stresle başa çıkma gibi profesyonel hayatta da yararlı olacak pek çok konuda eğitim verilecek. 14 Şubat – 27 Nisan 2012 tarihlerinde gerçekleşecek toplam 320 saatlik kursa katılacak olanlara İŞKUR tarafından kursa devam ettikleri her gün için 15 TL de ücret verilecek.

İş yerinde uygulama (staj) imkânı sağlanacak olan kursun bitiminde de başarılı olan her üç kursiyerden birine Bahçeşehir Üniversitesi tarafından istihdam sağlanacak.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları