23 Haziran 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Azerbaycanda Trend Micro Çözümü
24 Ocak 2012 Salı 22:11

Azerbaycan'da Trend Micro Çözümü

1 Nisan 2011 tarihinde Trend Micro ile anlaşma imzalayan sektörün güvenlik çözüm uzmanı Helyum Bilişim’in Azerbaycan yatırımları hızla devam ediyor.

Helyum’un bu bölgede ağırlıkta SMB ve Enterprise iş geliştiren iş ortağı Kür Computer Azerbaycan Emek ve Ahalinin Sosyal MudafaasiNazirligi / Sosyal MudafaninInkisafiLayihesi isimli kurumu olan İş ve Emek Sosyal Müdafaa Bakanlığının tüm kullanıcılarını Trend Micro Office Scan güvenliği ile buluşturdu.

Helyum Bilişim Genel Müdür Yardımcısı Neslihan Aksun; “Bakü iş ortağı Kür Computer Trend Micro Titanium Bireysel ürünlerde de çeşitli kampanyalar ile bölgede dikkatleri üzerine çekmektedir.
Tüm Türkiye’de ve Türk Cumhuriyetlerinde, Trend Micro Bireysel ürünleri TEK resmi Distribütörü olan Helyum, hem Azerbaycan hem Kuzey ve Güney Kıbrıs bölgelerindeki son ataklarıyla Trend Micro’yu yaygınlaştırmaktadır.” dedi.

Yasa dışı lisanssız ürün konusuna da değinen Aksun; “Satın alacağınız Trend Micro Bireysel ürünlerin resmi dağıtıcı onaylı olmasına dikkat edin” uyarısında bulunurken Helyum Bilişim’in özellikle illegal satışları engelleme amaçlı uyguladığı yasal yaptırımların ülkemizde lisanslı kullanım bilincinin artmasına neden olan çalışma olduğunu da vurguladı ve şöyle devam etti; “Türkiye’deki bireysel tüm Trend Micro ürünlerinin tek resmi distribütörü olan Helyum,ürünlerinin desteğini hemendestekal.com sitesi üzerinden sorunsuz bir şekilde online olarak vermektedir. “

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları