16 Ekim 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
AvivaSadan Yozgatlı Çocuklara
15 Şubat 2008 Cuma 16:30

AvivaSa'dan Yozgatlı Çocuklara

AvivaSA’dan Yozgat Sarıkaya Küçükçalağıl köyünde okuyan çocuklara sıcak bir kış hediyesi.

Çevreye ve topluma olan sorumluluk anlayışını temel ilke edinen AvivaSA Emeklilik ve Hayat, geleceğimizi emanet ettiğimiz çocuklarımızı unutmuyor.

Yozgat Sarıkaya Küçükçalağıl köyünde okuyan öğrencilerin temel ihtiyaçlarını belirleyen AvivaSA, çocukların kış aylarında en çok ihtiyaç duyduğu botları temin ederek çocuklara ulaştırdı. 3 koli bot, ihtiyaç sahibi çocuklara dağıtıldı.

Özellikle çocuklara yönelik bu tür desteklerinin devam edeceğini söyleyen AvivaSA yetkilileri, bölge müdürlükleri kanalı ile daha çok çocuğa ulaşmak için çalışmalarını sürdürecek. Ülkemizde kentlere oranla kırsal kesimlerde yaşayan birçok çocuk oldukça zor koşullar altında eğitimlerini sürdürüyor.

Çocukların doktor ya da avukat olma hayallerinin daha okulun ilk yıllarında bittiği birçok köydeki öğrencilere destek olmak için denizde bir damla olan bu yardımların daha çok çocuğa ulaşması için üzerine düşen sorumluluğun farkında olan AvivaSA, önemli sosyal sorumluluk projeleri ile geniş kitlelere ulaşmayı hedefliyor.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları