27 Ekim 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
AvivaSA Reklamına Ödül
01 Temmuz 2008 Salı 14:06

AvivaSA Reklamına Ödül

AvivaSA Emeklilik ve Hayat'ın AvivaSA Geleceğini Biriktirir konsepti adı altında yayınlanan reklam filmi ödül aldı.

Bireysel emeklilik ve hayat sigortası sektörünün lider şirketi AvivaSA tarafından Nisan ayında AvivaSA Geleceğini Biriktirir konsepti adı altında duyurulan reklam kampanyası, Reklamcılar Derneği tarafından bu yıl 20.si düzenlenen Kristal Elma Türkiye Reklam Ödülleri Yarışması"nda ödüle layık görüldü. Kişileri tasarrufa yönlendirmeyi hedefleyen reklam filmi, Sigortacılık ve Diğer Finansal Kategori alanında, televizyon mecrasında Türkiye"nin en saygın reklam ödüllerinden olan Kristal Elma ikincilik ödülünü aldı.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan AvivaSA Pazarlama ve Geliştirmeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Aslı Erkanlı Olcay, "Geleceği planlamadan, fütursuzca, israf derecesinde yapılan tüketime karşı başlattığımız tasarruf kampanyamız geniş kitlelerden ilgi görmeye devam ediyor. Ancak filmimizin Reklamcılar Derneği tarafından yaratıcı alanda da ödüle layık görülmesi, vermek istediğimiz mesajı etkili bir dille anlatmayı başardığımızı gösterir ki, bu da bizi ayrıca sevindirdi. Bu yaratıcı çalışmada fikri hayata geçiren reklam ajansımız Y&R / Reklamevi çalışanlarını kutluyorum" dedi.

AvivaSA Geleceğini Biriktirir

Tasarruf etmenin eskilere ait bir kavram haline geldiği günümüzde, tüketim çılgınlığına karşı AvivaSA Geleceğini Birilktirir sloganı ile hareket eden AvivaSA"nın yeni kampanyasının temel felsefesini tüketim toplumu değil de birikim toplumu olmak oluşturuyor. 23 Nisan 2008 tarihinden itibaren görsel ve yazılı basında yayınlanan reklam kampanyasında gereğinden fazla yapılan tüketime dikkat çeken AvivaSA, AvivaSA Geleceğini Biriktirir konsepti ile kişileri tasarrufa yönlendirmeyi hedefliyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları